reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
U mnie tez wie mąż i jedna koleżanka. Dalej trzymam się mówienia w święta, ale okazuje się, ze jednak musimy odwiedzić rodzine niedługo i sama nie wiem, nie chcę mowic, wiem, ze będzie widać brzuch. Chyba będę cisnąć w to dalej i udawać, ze nic się nie dzieje.
 
Dzień dobry, u mnie dziś już 10+0, założyłam dziś ciążowe spodnie, bo mi w dzinsach jak chodzę to jest w porządku ale jak siedzę 8 godzin w robocie to mnie cisną spodnie w brzuch a w ciążowych jednak luzy, ale narazie za mocno luźne są bo tego brzucha prawie nie ma jeszcze ale przynajmniej nic nie uciska ! Wczoraj miałam dzień takich wzdęcJezu nigdy tak nie miałam, myślałam że zwariuje. A dziś siedzę w pracy i kuje mnie brzuch mam takie igiełki po lewej i prawej stronie brzucha i w dole 🤦‍♀️ aj.
Do wizyty jeszcze tydzień, tez mam 13 października, jak już kilka dziewczyn tutaj :)

Witam nowe dziewczyny, niedługo przeniesiemy się na prywatny wątek to może lepiej się poznamy i każda się pokaże to będzie wiadomo z kim się rozmawia :) tak było u mnie na wątku z poprzednia ciążą :)
super, spoko pomysł :)
 
@mqmahelenki92 trzymam zatem kciuki za wizytę. U mnie to samo, przed wizytą toalety nie opuszczam😆
@Limonkaaa88 juz niedługo prenatalne cie czekają. Mi jakos ta ciąża szybciej mija niz poprzednia. U mnie dzis 8+0.
Z tymi spodniami to tez uważam że nie ma co się ściskać. Wczoraj kupilam w lidlu leginsy ciążowe i tez pewnie niedługo zaloze. Tak mi bęben wywaliło ze jestem w szoku ze nikt się jeszcze nie domyślił😆

Mówiłyście juz o ciazy w swoim otoczeniu, czy raczej jeszcze ostrożnie podchodzicie do tematu? U mnie wie tylko moja przyjaciółka i siostra męża. Ale pewnie po prenatalnych rozszerzymy grono wtajemniczonych o rodzicow.🙂
u mnie wiesci troche szybko zaczeły sie rozhodzic a i w pracy powiedziałam, bo ide juz na wolne od 11.10.
stwierdzilismy ze to, ile osób wie nie ma kompletnie wpływu na przebieg ciąży a jakoś pozytywnie jestem nastawiona ze bedzie wszystko dobrze :)
jesli chodzi i spodnie, to w dzinsach tez mi juz ciasno i mysle o zakupie dresów tylko ze wiadomo ze jeszcze mnie wywali to nie ma sensu juz natychmikast ;)
 
hetero tylko, wg moich lekarzy nic sie nie suplementuje przy tych mutacjach, oprocz metylowanych witamin :) oprocz tych mutacji mialam robione wszytskie parametrey krzepliwosci, łacznie z bialkami i antytrabina...no i wszytsko jest ok.
U mnie cały zespół i trombofilia tez ok i ddimery z początku ciąży tez ok. W sumie to tez nic nie suplementuje, poprzednia ciąża zatrzymana w 7 tygodniu wiec lekarz stwierdził ze wada letalna i mam brac tylko acard, może gdyby dotrwała do 10 tygodnia to byłoby inaczej. Teraz widząc ze tyle osób z podobnymi wynikami jest obstawiona żelaznym zestawem to trochę mnie przeraża😕
 
reklama
Do góry