reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

W poprzedniej ciąży najpierw myślałam że dziewczynka ale zaraz po usg w 7tyg miałam sen z chłopcem z czupryna czarnych loków i od tego momentu wiedziałam że chłopiec. I mialan rację. Nlody urodził się z czupryna czarnych loków i do tej pory na loki 😁😁
 
reklama
Ooo szybciutko 🥰 Ja ostatni okres miałam 20 lipca a owu dopiero 11-13 sierpnia i nie jestem pewna jak liczyć bo tak wychodziłoby 5+4 a ciąża jest przecież młodsza 😅
U mnie sprawa było dość proste, bo mąż wrócił z delegacji i nagle przypomnieliśmy sobie jak to było na początku naszego związku...🤭😅
To był 15-17dc (6-8sierpienia ) a cykl mam od 27 do 30 dni. Pomogła też apla Flo, która używam już od paru lat i tam wszystko zaznaczam, więc miałam czarno na białym co jak i gdzie.
 
U mnie sprawa było dość proste, bo mąż wrócił z delegacji i nagle przypomnieliśmy sobie jak to było na początku naszego związku...🤭😅
To był 15-17dc (6-8sierpienia ) a cykl mam od 27 do 30 dni. Pomogła też apla Flo, która używam już od paru lat i tam wszystko zaznaczam, więc miałam czarno na białym co jak i gdzie.
Ja też dzięki Flo wiem kiedy była owu, bo codziennie mierzyłam temp, tylko mój cykl powinien trwać koło 37 dni, bo owu byla w 23-25 więc dość późno 😅
 
Mi lekarz powiedział ze chłopiec. Myśle jak to ?! Miała być dziewczynka. Mówię do mojego
- nie mówmy nikomu poczekajmy.
A on- a na co mamy czekać
To mówię a rób jak chcesz.
tydzień albo dwa tyg później na prenatalnych lekarz mówi - pozdrowi Pani kolegę ale nie podzielam jego zdania.😊
Nie powiedział wprost ale już wiedziałam ze dziewczynka. To moj lekarz później mi zrobił zdjęcie pipki żeby mieć dowód 🤣 i nie mógł przeżyć do końca ciąży co go tknęło ze powiedział tak szybko j jeszcze zaznaczył to w książeczce (później musiał zamazać żeby zmienić 😅)
Ale wspomnienia fajne 😀
 
reklama
Mi lekarz powiedział ze chłopiec. Myśle jak to ?! Miała być dziewczynka. Mówię do mojego
- nie mówmy nikomu poczekajmy.
A on- a na co mamy czekać
To mówię a rób jak chcesz.
tydzień albo dwa tyg później na prenatalnych lekarz mówi - pozdrowi Pani kolegę ale nie podzielam jego zdania.😊
Nie powiedział wprost ale już wiedziałam ze dziewczynka. To moj lekarz później mi zrobił zdjęcie pipki żeby mieć dowód 🤣 i nie mógł przeżyć do końca ciąży co go tknęło ze powiedział tak szybko j jeszcze zaznaczył to w książeczce (później musiał zamazać żeby zmienić 😅)
Ale wspomnienia fajne 😀
heheh fauna historia.
Ja mam zdjecia z 14 tyg usher, mlody po prostu rozłożył nogi i pokazał się w całej okazałości 🤣🤣
 
Do góry