reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Czesc. Ja sie przyszłam pożegnać. Okres jeszcze co prawda nie przyszedł ale dziś z rana test już kompletnie negatywne :(

Kciuki za was dziewczyny i życzę wam wszystkim spokojnej ciąży
Trzymam kciuki żeby nie przyszedł i okazało się ze to był fake negatyw. A robiłaś innej firmy czy dalej FR?
 
Część dziewczyny 😊 i ja się z wami nieśmiało...bardzo nieśmiało witam..boję się jeszcze cieszyć, ale dwie kreseczki są.
Póki co jeszcze jestem przed terminem @. Z aplikacji wychodzi na 11 maja😊 jutro się wybieram na betę i umawiam się do gina, który jak zwykle będzie kazał przyjść ok 6-7 tc🥺
 
Część dziewczyny 😊 i ja się z wami nieśmiało...bardzo nieśmiało witam..boję się jeszcze cieszyć, ale dwie kreseczki są.
Póki co jeszcze jestem przed terminem @. Z aplikacji wychodzi na 11 maja😊 jutro się wybieram na betę i umawiam się do gina, który jak zwykle będzie kazał przyjść ok 6-7 tc🥺
Witamy. Wizyty są później bo wcześniej nic nie widać
 
Część dziewczyny 😊 i ja się z wami nieśmiało...bardzo nieśmiało witam..boję się jeszcze cieszyć, ale dwie kreseczki są.
Póki co jeszcze jestem przed terminem @. Z aplikacji wychodzi na 11 maja😊 jutro się wybieram na betę i umawiam się do gina, który jak zwykle będzie kazał przyjść ok 6-7 tc🥺
Ja też idę wcześnie, 5+2
 
Pamiątkowy,kreska po 30s.
 

Załączniki

  • 20210829_172746.jpg
    20210829_172746.jpg
    616,5 KB · Wyświetleń: 62
  • 20210829_173423.jpg
    20210829_173423.jpg
    696,7 KB · Wyświetleń: 58
reklama
Do góry