reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
To i ja się z Wami przywitam:)
W piątek przypomniałam sobie ze chyba czegoś mi brakuje 😆
A więc test dwie kreski, godzina szoku, i szybko do przychodni na betę.
Beta 134, a jutro już do gina lecę :)
Z moich obliczeń wydzodzi po zaczątek mają więc w majóweczkę zamiast na grilla to pewnie na porodówkę polecę 🤣
Jedyne zmartwienie to to, że ostatnio w robocie jak się nadźwigalam, a jeszcze nie wiedziałam to trochę brzuch bolał :(
 

Załączniki

  • afee2482-f4e0-4b3a-b2da-ac5a87d15ae8.jpg
    afee2482-f4e0-4b3a-b2da-ac5a87d15ae8.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 89
reklama
To i ja się z Wami przywitam:)
W piątek przypomniałam sobie ze chyba czegoś mi brakuje 😆
A więc test dwie kreski, godzina szoku, i szybko do przychodni na betę.
Beta 134, a jutro już do gina lecę :)
Z moich obliczeń wydzodzi po zaczątek mają więc w majóweczkę zamiast na grilla to pewnie na porodówkę polecę 🤣
Jedyne zmartwienie to to, że ostatnio w robocie jak się nadźwigalam, a jeszcze nie wiedziałam to trochę brzuch bolał :(
Witaj 🥰 I gratuluję! Wybierasz się do ginekologa na usg czy po leki itd? Wczoraj miałam betę 267 i myślę kiedy w tym tygodniu byłby dobry termin 😅
 
Do góry