reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Wcześniej pisałam ze test z dzisiaj niezbyt się różni ale teraz porównałam i jednak jest różnica 🥰
Od góry środa czwartek piątek i dziś
 

Załączniki

  • 939A45D3-6DF1-4380-952C-CAD58A671133.jpeg
    939A45D3-6DF1-4380-952C-CAD58A671133.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 116
Wcześniej pisałam ze test z dzisiaj niezbyt się różni ale teraz porównałam i jednak jest różnica 🥰
Od góry środa czwartek piątek i dziś
Jest, jest 😍

Cześć wszystkim! Dołączam do was i ja😉 To moje drugie dziecko alo po 10 latach... Nie zupełnie planowane i ta informacja nas nieco zaskoczyła 😅
Mój mały( bo mam nadzieję ,że to chłopiec) też przyjdzie na świat na początku maja. Z apki to 5t2d
Witaj 🥰 Będziesz badać betę? 😃
 
Cześć wszystkim! Dołączam do was i ja😉 To moje drugie dziecko alo po 10 latach... Nie zupełnie planowane i ta informacja nas nieco zaskoczyła 😅
Mój mały( bo mam nadzieję ,że to chłopiec) też przyjdzie na świat na początku maja. Z apki to 5t2d
Cześć :) gratulacje 🥰 też po cichu liczę na chłopca, bo w domu mam już małą pannice 😅 ale jeśli trafi się dziewczynka, to też super, sama mam siostrę i jest moja przyjaciółką ☺
 
reklama
Do góry