reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Czy któraś z Was chodzi do ginekologa na NFZ? Mój juz mi drugi raz proponował L4, ale w przyszłym tygodniu idę na wizytę, sprawdzić Panią doktor na NfZ jeśli faktycznie bedzie taka fantastyczna jaka5ma opinie to może przestanę chodzić prywatnie. Ale tu mnie zastanawia kwestia L4. Czy da w 1/2trymestre czy raczej nie.
 
reklama
Ja kolejna wizyta 6 października, już przebieram nogami 😂😂 obawiam się, że tak będzie cała ciążę. Od wizyty do wizyty.. I ciągle tylko myśli, żeby wszystko było ok. Zamówiłam sobie właśnie inne witaminy, mama dha premium. Teraz kończę właśnie femibion, ale strasznie mnie po nich muli 😒 dodatkowo sprawdzalam na panu tabletce ( ma artykuł z porównaniem witamin ciazowych) i niestety femibion wypada słabo.
Ja się właśnie przerzuciłam na femibion bo chciałam brać wit b6 i b12. Brałam właśnie mama dha premium plus i chciałam żeby lekarz polecił co mogę wziąć z witaminami b to powiedział żebym zmieniła bo femibion zawiera je. Ale czuje się po nich normalnie
 
Wow ale ekstra!! 😍 Ja genetyczne mam dopiero 3 listopada.. Już się nie mogę doczekać.
Akurat moje urodziny 😅 trzymam kciuki!
Ja kolejna wizyta 6 października, już przebieram nogami 😂😂 obawiam się, że tak będzie cała ciążę. Od wizyty do wizyty.. I ciągle tylko myśli, żeby wszystko było ok. Zamówiłam sobie właśnie inne witaminy, mama dha premium. Teraz kończę właśnie femibion, ale strasznie mnie po nich muli 😒 dodatkowo sprawdzalam na panu tabletce ( ma artykuł z porównaniem witamin ciazowych) i niestety femibion wypada słabo.
Ja też zamówię chyba te, mają więcej dha niż te które teraz biorę 🥰

Mnie na początku odrzuciło od mięsa, teraz mam ochotę na mleczne rzeczy, jajka i słodkie 😬 Masakra 😂 A mdłości brak praktycznie i tylko jem 🥴🥴
 
Czy któraś z Was chodzi do ginekologa na NFZ? Mój juz mi drugi raz proponował L4, ale w przyszłym tygodniu idę na wizytę, sprawdzić Panią doktor na NfZ jeśli faktycznie bedzie taka fantastyczna jaka5ma opinie to może przestanę chodzić prywatnie. Ale tu mnie zastanawia kwestia L4. Czy da w 1/2trymestre czy raczej nie.
ja chodze na NFZ. Położna pytała czy potrzebuje już zwolnienie. Ja narazie nie będę brała zwolnienia, ale miałam wrażenie, że łatwo bym je dostała ;) ciążę prowadzić będę na NFZ, jak narazie jestem zadowolona. Wszystkie badania za darmo, dostałam nawet skierowanie na USG piersi. Jeśli coś będzie mnie martwić pójdę do na USG prywatnie.
 
Akurat moje urodziny 😅 trzymam kciuki!

Ja też zamówię chyba te, mają więcej dha niż te które teraz biorę 🥰

Mnie na początku odrzuciło od mięsa, teraz mam ochotę na mleczne rzeczy, jajka i słodkie 😬 Masakra 😂 A mdłości brak praktycznie i tylko jem 🥴🥴
mnie w pierwszej ciąży odrzucilo od mięsa, teraz nie jest źle - wczoraj nawet wpadła Kiełba z grilla 😂 ale też nabial teraz to życie... Skyry, budyń i kakao wchodza jak złoto 😂
 
mnie w pierwszej ciąży odrzucilo od mięsa, teraz nie jest źle - wczoraj nawet wpadła Kiełba z grilla 😂 ale też nabial teraz to życie... Skyry, budyń i kakao wchodza jak złoto 😂
Mnie w pierwszej ciąży, która niestety długo nie trwała, wzięło na pomidory i wszystko co pomidorowe 😂 Tym razem do warzyw mnie nie ciągnie tylko na słodkie buły mam chęć, ehhh 😂😂
 
Gratuluję udanych wizyt

Ja chodzę na nfz tzn głównie na nfz do mojego gina ale jak trzeba to ide do niego prywatnie ale glownie nfz.
Wy to Juz smaki macie?a ja nawet objawow nie mam i chyba zaczynam dostawać dola.
 
reklama
Do góry