reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Gratuluję udanych wizyt

Ja chodzę na nfz tzn głównie na nfz do mojego gina ale jak trzeba to ide do niego prywatnie ale glownie nfz.
Wy to Juz smaki macie?a ja nawet objawow nie mam i chyba zaczynam dostawać dola.
Oj mam smaki mam... Teraz mnie naszła ochota na paczka jakiegoś pysznego... Ale już za późno bo mój wrócił do domu
 
Dziewczyny potrzebuje porady. Nie wiem co myśleć ...
20go badałam betę 3034
27go badałam betę 11537
28go silne krwawienie wystraszyłam się i pojechałam do lekarza bo byłam pewna na 98% że poroniłam.
23go na USG pęcherzyk ciążowy 7mm
Okazało się wczoraj że mam krwiaka dlatego krwawię. Pęcherzyk ciążowy 12mm i zarodek 2mm. Lekarz widział coś jakby serce migające ale jeszcze nie słychać.
Dziś byłam ponownie na becie.
Jak myślicie jest szansa że beta będzie rosnąć ?
 
Dziewczyny potrzebuje porady. Nie wiem co myśleć ...
20go badałam betę 3034
27go badałam betę 11537
28go silne krwawienie wystraszyłam się i pojechałam do lekarza bo byłam pewna na 98% że poroniłam.
23go na USG pęcherzyk ciążowy 7mm
Okazało się wczoraj że mam krwiaka dlatego krwawię. Pęcherzyk ciążowy 12mm i zarodek 2mm. Lekarz widział coś jakby serce migające ale jeszcze nie słychać.
Dziś byłam ponownie na becie.
Jak myślicie jest szansa że beta będzie

Dziewczyny potrzebuje porady. Nie wiem co myśleć ...
20go badałam betę 3034
27go badałam betę 11537
28go silne krwawienie wystraszyłam się i pojechałam do lekarza bo byłam pewna na 98% że poroniłam.
23go na USG pęcherzyk ciążowy 7mm
Okazało się wczoraj że mam krwiaka dlatego krwawię. Pęcherzyk ciążowy 12mm i zarodek 2mm. Lekarz widział coś jakby serce migające ale jeszcze nie słychać.
Dziś byłam ponownie na becie.
Jak myślicie jest szansa że beta będzie rosnąć ?
Co lekarz powiedział na wizycie tego 28 po tym krwawieniu?
 
Co lekarz powiedział na wizycie tego 28 po tym krwawieniu?
Że krwawienie jest dlatego że mam krwiaka pod pęcherzykiem ciążowym. Że jest pęcherzyk, zarodek i prawdopodobnie bijące serduszko bo coś na ekranie było widać jak pulsuje. Ale dla pewności kazał mi zrobić beta hcg. Zastanawiam się czy jakby mi spadała beta to czy byłby zarodek , prawdopodobnie serduszko i pęcherzyk ciążowy przez 5dni urósł by 7-8mm ? 🤔
 
Że krwawienie jest dlatego że mam krwiaka pod pęcherzykiem ciążowym. Że jest pęcherzyk, zarodek i prawdopodobnie bijące serduszko bo coś na ekranie było widać jak pulsuje. Ale dla pewności kazał mi zrobić beta hcg. Zastanawiam się czy jakby mi spadała beta to czy byłby zarodek , prawdopodobnie serduszko i pęcherzyk ciążowy przez 5dni urósł by 7-8mm ? 🤔
Jak po krwawieniu Okazało się ze dzidzius jest ok to ja bym się tej mysli trzymała.
 
reklama
Do góry