reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Może ktoś skorzysta.
 

Załączniki

  • Screenshot_20210928-144731_Facebook.jpg
    Screenshot_20210928-144731_Facebook.jpg
    301,3 KB · Wyświetleń: 89
reklama
Ja już wróciłam od lekarza. Nadal pusty pęcherzyk, żadnego zarodka. Mam odstawić wszystkie leki, czekać jeszcze tydzień, żebym sama poroniła. Jeśli sama nie poronię, to za tydzień we wtorek idę po skierowanie i w środę rano do szpitala na łyżeczkowanie, bo i tak nic z tego nie będzie. Znowu to samo, nie jest mi dane urodzić drugiego dziecka. Także dziewczyny, trzymam za Was wszystkie mocno kciuki, a Ja się żegnam.
Czekam na krwawienie i zaczynamy się zabezpieczać, może kiedyś podejmiemy decyzję o adopcji, zobaczymy. Buziaki!
.
 
Ostatnia edycja:
Przecież to samo można powiedzieć o dziewczynkach, że są takie których wszędzie pełno. Ja chciałam po prostu pocieszyć, nie potrzebne doszukiwanie się prawdziwości mojego stwierdzenia.
Dokładnie. Mam 2 córki, młodsza wulkan energii, od zawsze szalone pomysły, ale przy tym jest bardzo czuła i zaglaskalaby z milosci4. Starsza jest spokojna, zawsze pójdzie na jakiś kompromis. Myślę, ze to jest kwestia osobowości i wychowania, nie płci. Mi bardziej chodziło o fakt, ze chłopcy czym innym się interesują, lubują w innych rzeczach, z obserwacji znajomych choć może to taki zbieg okoliczności częściej sa z nimi problemy. Absolutnie nie chcialbym generalizować, bo uważam, ze to kwestia wychowania, a nie plci ale w rodzinie i u znajomych nigdy nie słyszę o problemach z dziewczynkami tylko zawsze w coś się wplączą chłopcy. Choć podkreślę raz jeszcze, ze to raczej zbieg okoliczności wg mnie. Ja się po prostu obawiam, ze nie dotrę do męskiego umysłu i np nie bede miala dobrego kontaktu jak z dziewczynkami.
 
Jakie badanie krwi to może od razu też zrobię
Test Pappa jest z krwi. To pewnie o to chodziło.
Ja robiłam prenatalne u innego lekarza (kolegi mojego lekarza) i u niego płaciłam i z karteczka poszłam do diagnostyki a oni wysyłali lekarzowi wynik, lekarz po wspinaniu w program wysłał mi meila z wynikiem
 
reklama
Czyli bedzie to Twoje 3 dziecko?ja mam corke 13 lat, syn 11 i corka 7 lat, teraz mi to obojętne byleby zdrowe
Jak dajesz radę? 3 dzieci :O Ja się boję, że nie ogarnę 2. Mam już 1 na stanie 2lata i małego psa. Mieszkam w bloku, męża nie ma 8-10dni w miesiącu, nie mam żadnej rodziny na miejscu do pomocy. Jestem przerażona...
 
Do góry