reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Nie . Ale brałam je przed ciążą i pani diabetolog powiedziała że mam odstawiać te tabletki z tygodnia na tydzień nie można od razu bo grozi to poronieniem . I jak przestanę je brać to mam odczekać kilka dni i iść na krzywa by sprawdzić jak wyjdzie i wtedy do niej dzwonić . Na razie mierze cukier codziennie rano i czasami w ciągu dnia .
ja odstawiłam od razu jak się dowiedziałam, ale przed tym miałam przerwę więc nie zazywalam jakiś czas
 
reklama
Dziewczyny co do objawów to mi minęły ok 2 tygodnie temu. A najgorzej w tym wszystkim ze ja nie czuje się w ciąży. Zwyczajnie przestałam się czuć w ciąży. Mam złe przeczucia. :(
 
Dziewczyny, czy któraś z was robiła betę kilka dni przed bijącym sercem na usg? Jaki miałyście wynik? W poniedziałek mam wizytę i zastanawiam się czy będzie już bijące serce. W środę beta wynosiła 10 772 więc w 4 dni już zbyt dużo nie urośnie... to będzie 6+3 wg ostatniej miesiączki.
 
Dziewczyny co do objawów to mi minęły ok 2 tygodnie temu. A najgorzej w tym wszystkim ze ja nie czuje się w ciąży. Zwyczajnie przestałam się czuć w ciąży. Mam złe przeczucia. :(
kochana musimy myśleć pozytywnie 😘 dołowanie nie jest dobre dla Ciebie ani dla Dzidziusia. Wszystko będzie dobrze, zobaczysz. Też się bardzo boję ale negatywne myślenie nie pomaga
 
Dziewczyny co do objawów to mi minęły ok 2 tygodnie temu. A najgorzej w tym wszystkim ze ja nie czuje się w ciąży. Zwyczajnie przestałam się czuć w ciąży. Mam złe przeczucia. :(

ja mam dzisiaj telefoniczna konsultacje z diabetologiem więc zobaczymy co powie
Ja mam do diabetologa zadzwonić dopiero po odstawieniu tabletek metforminy i po zrobieniu krzywej jak będzie zła .. a zastanawiam się nad tarczyca bo te biorę hormony tarczycy i ta diabetolog teraz na początku ciąży kazała mi spr cukier i TSH i to i to było dobre ona też mi wypisywała na tarczycę leki .. ale do endokrynologa nie poszłam i nie wiem czy mam iść ? 1.10 idę robić badania TSH tez w tym jest . Bo na razie biorę dawkę taka jak przed ciążą i na początku ciąży miałam 1.26
 
reklama
Luteinę odstawia się w 12 tygodniu, ja biorę 100 dwa razy dziennie i jak mi się skończy to mam po prostu odstawić
Niekoniecznie. Ja mam zalecenie żeby odstawić w 14 tygodniu ciąży. Ale to też pewnie zależy od dawki luteiny. Ja brałam do 10 tc w dawce dziennej 1200 mg a od 11 tygodnia powoli schodzę z dawek aż do 14 tc. Wiem że niektóre dziewczyny biorą luteinę do 16 tc albo i dłużej jeśli jest taka potrzeba.
 
Do góry