reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
@Aleks90 mam zamiar złożyć skargę ..moja mama mi o niej opowiadała dziś jak zadzwoniłam z info o wizycie ..mama mówi że jak rodziła brata 38 lat temu to już było z nią coś nie tak .. dziewczyny na porodówce strasznie narzekały, widać że się jeszcze na starość pogorszyło jej 😑
Oby do wtorku wtedy mam wizytę prywatnie i L4 ..już dziewczyny w pracy mówią że mam stąd iść, żebym potem nie żałowała ..wymioty gorączki dziewczyny też chore..chyba naprawdę czas się ewakuować na L4😱
 
Na NFZ to chyba po 35 roku życia refundują. A prywatnie to chyba spore koszty.
Patrzyłam około 230-300 za jedno badanie. Na Śląsku przez 2 lata był program darmowych prenatalnych dla wszystkich (w sensie przed 35 r z) ale zakończył się w styczniu tego roku. A szkoda
 
Patrzyłam około 230-300 za jedno badanie. Na Śląsku przez 2 lata był program darmowych prenatalnych dla wszystkich (w sensie przed 35 r z) ale zakończył się w styczniu tego roku. A szkoda
Nie prawda ja też że.slaska dostałam skierowanie do Bytomia i zarejestrowała mnie bez problemu na NFZ bo powiedziała że kobieta w ciąży ma ochronę nawed gdy nie ma ubezpieczenia
 
reklama
dziewczyny, stosowałyście Amol na migrene?
Złapała mnie dzis migrena okrutna, zazyłam rano paracetamol ale nie chce z nim szaleć...i słyszałam ze amol pomaga, a siedze w pracy do 17...
 
Do góry