reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Hej, wczoraj nic nie pisałam juz, bo jakaś słaba byłam, po pracy szybko zasnęłam.
Miałam wczoraj konsultacje online z endo, bo TSH mam podwyższone i przepisał mi Euthyrox N 25 i za 4 tyg powtórzenie badań. Dzisiaj jeszcze konsultacja z diabetologiem , a w pon wizyta u gina.
Ja mam prywatna opiekę z pracy i z tego korzystam, po pierwszej wizycie byłam zadowolona z Pani Doktor :)
Oprócz tego mdłosci od wczoraj...
Miłego dnia ! :*
 
reklama
Hejka, ja też czuje się ogólnie ok,narazie znow przerwa od mdłości. Ale brzuch mi wyskakuje juz bo mi ciasno w spodniach się siedzi juz ;/ wczoraj jak sukienkę nałożyłam i usiadłam to o rety brzuch wystawał jak nie wiem. Strasznie szybko jakoś połowa 8 tyg. aj a poprzednio to przełom 4/5 mies zaczal mi brzuchol rosnac
Witaj w klubie mam dokładnie tak samo szczególnie wieczorem brzuszek taaaaki duży wyskakuje 🙈
 
Hejka, ja też czuje się ogólnie ok,narazie znow przerwa od mdłości. Ale brzuch mi wyskakuje juz bo mi ciasno w spodniach się siedzi juz ;/ wczoraj jak sukienkę nałożyłam i usiadłam to o rety brzuch wystawał jak nie wiem. Strasznie szybko jakoś połowa 8 tyg. aj a poprzednio to przełom 4/5 mies zaczal mi brzuchol rosnac
Ja tez już czuje po spodniach 😂 a mój mówi wczoraj do mnie „o brzuch Ci urósł” Haha serio? 😂🙈
 
Dziewczyny czytam was, ale nie dałam rady pisać ..szał w pracy kolejne dwie koleżanki chore i nie ma kto pracować😎
Byłam rano na wizycie na NFZ u tak pierd ..baby, że szok😱😱😡😡😡
Spojrzała w kartę ..po poronieniu nie poszłam do niej na kontrolę tylko gdzie indziej i się zaczęło😓 że mam się zdecydować gdzie chce chodzić, badanie na fotelu 😭😭😭 porażka i najlepsze na koniec .. zrobiła USG i nic wydrukowała zdjęcie położyła mi na brzuchu i se poszła do biurka 😡😡😡 pytam jej i co czy jest ok? A ona do mnie z ryjem ..A skąd mam wiedzieć jak jest ? Nosz kur....😡😡 A kto ma wiedzieć pytam ona na to serce jest ..wypisała skier na badania do lab i prenatalne ..i do widzenia
Muszę się wyciszyć to eksploduje😓😱😱
 
Hej dziewczyny. Po cichu mogę do Was dołączyć chociaż jeszcze nie mam założonej karty ciąży . Wczoraj wizyta z USG na którym widać pęcherzyk ciążowy 7mm. 5t4d lecz ciąża młodsza bo wiem że później się wszytsko zagnieźdzało.
Jestem po jednej stracie w której przestało bić serduszko i jednej ciąży biochemicznej.
Teraz acard, clexane, encorton i Witaminki.
Teraz kolejne oczekiwanie czy będzie zarodek ....🙆‍♀️
Powodzenia wszystkim
 
Dziewczyny czytam was, ale nie dałam rady pisać ..szał w pracy kolejne dwie koleżanki chore i nie ma kto pracować😎
Byłam rano na wizycie na NFZ u tak pierd ..baby, że szok😱😱😡😡😡
Spojrzała w kartę ..po poronieniu nie poszłam do niej na kontrolę tylko gdzie indziej i się zaczęło😓 że mam się zdecydować gdzie chce chodzić, badanie na fotelu 😭😭😭 porażka i najlepsze na koniec .. zrobiła USG i nic wydrukowała zdjęcie położyła mi na brzuchu i se poszła do biurka 😡😡😡 pytam jej i co czy jest ok? A ona do mnie z ryjem ..A skąd mam wiedzieć jak jest ? Nosz kur....😡😡 A kto ma wiedzieć pytam ona na to serce jest ..wypisała skier na badania do lab i prenatalne ..i do widzenia
Muszę się wyciszyć to eksploduje😓😱😱
Szok. Ja bym złożyła skargę na nią !
 
reklama
No właśnie drugą ciążę miałam też bezobjawową. Z roczną córką miałam siły na wszystko. Dobrze,że są teraz we dwie , bo przynajmniej bawią się razem gdy matka licho się czuje.
 
Do góry