reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Cześć, dziewczyny. Wy też macie takie dziwne uczucie w podbrzuszu, jakby się Wam coś przelewało albo jakby się woda gotowała? Od rana tak mam, do tego lekki ból podbrzusza i już czarne myśli. Nie chcę panikować, ale od 2dni codziennie rano, po wypróżnieniu na papierze mam śluz zabarwiony na różowo z czerwonymi niteczkami i już oczywiście myślę, że zaraz będzie po wszystkim. 🙄 Pisałam do gina, kazała zrobić betę i wizyta tydzień wcześniej, we wtorek.
 
Mam dosłownie tak samo podczas kichania. Też mnie kłuje brzuch, do tej pory miałam tak 4 razy i trochę się martwię... 🙈
Jak chodziłam do uroginekologa to była wzmianka i kichaniu. Po pierwsze nigdy nie wolno powstrzymywać, ale to wiadomo nie zawsze można sobie pozwolić na kichnięcie 😂 Prawidłowe kichnięcie powinno odbywać się do boku ze skręconymi tułowiem. Wtedy nie nadwyręża się mięśni dna miednicy.
Dziewczyny, w poniedziałek pierwsza wizyta u lekarza ❤️ powiedzcie czy Wy poszłyście do lekarza już z jakimiś badaniami krwi np czy bez niczego?
Zastanawiam się czy robić jakieś badania przed wizytą czy nie ? 😊
Ja zawsze szłam bez badań, na pierwszej wizycie z bijącym sercem dostawałam wykaz badań do zrobienia na kolejna wizytę.
 
Dziewczyny, w poniedziałek pierwsza wizyta u lekarza ❤️ powiedzcie czy Wy poszłyście do lekarza już z jakimiś badaniami krwi np czy bez niczego?
Zastanawiam się czy robić jakieś badania przed wizytą czy nie ? 😊
Szlam bez badań. Na wizycie założył karte ciazy i zlecił wszystkie badania (trochę tego jest)
 
Ja mam wizytę dziś. Kiedy mówicie rodzinie o ciąży? Rodzicom? Robicie to w jakiś szczególny sposób?
My powiedzieliśmy rodzicom i siostrze w tym tygodniu, śmiesznie wyszło bo mama powiedziała że jej kuzyn chwalił się że będzie dziadkiem, na to ja powiedziałam "to Wy też będziecie mogli się pochwalić". Spojrzała ze łzami w oczach, radość niesamowita u wszystkich 🥰
 
reklama
Ja mam wizytę dziś. Kiedy mówicie rodzinie o ciąży? Rodzicom? Robicie to w jakiś szczególny sposób?
Ja bym wolała jeszcze trochę poczekać ale musimy powiedzieć moim rodzicom bo z kimś muszę zostawić mała na następna wizytę. Głupio jednym mówić a drugim nie. Wiec ze moj ma w sobote urodziny to zaprosiliśmy rodziców i jego babcie. Nikt się nie domyśli co za okazja spotkania 😀 kupiłam koszulkę mam sekret a z tylu będę straszą siostra i ubierzemy małą w nią i w którymś momencie zdejmę jej bluze. Zobaczymy kto zauwazy 🤣 jak nie to będziemy pytać czy ma ładna koszulkę.
Moj mówi trzeba nagrać reakcje, ja mówię ja nie będę nagrywać bo będę się śmiać. A on do mnie tylko nie patrz wtedy na mnie bo tez się będę śmiał 🤣
Nie obwieszczamy jeszcze wszem i wobec wszystkim znajomym wiadomo.
 
Do góry