reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Hej dziewczyny. Jak też za kawą nie przepadam. Jakoś mi nie smakuje w ciąży a piłam codzień po dwie.
Nie przejmuj się ją ważę 110 kg. A byłam w trakcie redukcji z 130 i bum. I teraz nie wiem nie mogę ćwiczyć to co lubię a ćwiczyłam croosfit czyli ciężary.
Mnie przy tej wadze lekarz pozwolił a nawet zalecił aktywność. Wiadomo w pierwszym trymestrze ostrożnie. Z tym że ja ćwiczę na stacjonarnym rowerze. Od 2 trynestru można na zajęcia dla mam w ciąży chodzić.

Zapytaj lekarza co myśli
 
Bierze któraś z was mama dha premium plus ?
Mam prawie 3 opakowania a zmieniłam na femibion i szkoda mi wyrzucić. Chetnie oddam za sam koszt wysyłki 😊
 
Witam się z wami za mnie okropna noc prawie nic nie spałam.. ten nos mnie wykończy 😟 tak mi się zatkały zatoki że ani w jedną ani w drugą a powietrza nosem kompletnie nie dało się złapać 🙄 od 4 kompletnie nie zmróżyłam oka. Przeczytałam cały Internet jak sobie z tym radzić i będę testować. Już sama nie wiem czy to alergia czy coś z zatokami.. zadzwonię żeby lekarz mi dał skierowanie na wymaz może z nosa 🤷🏼‍♀️ boję się że to szkodzi albo zaszkodzi ciąży...
Bo dzisiaj kompletnie się w niej nie czuję.. piersi zmiekly totalnie ,nie bolą ogólnie prócz braku okresu nie dzieję się nic..a wczoraj miałam taką sytuację podczas kichania 🙄 strasznie zakuł mnie brzuch po prawej stronie i czułam to później jeszcze przez chwilę ale przeszło..
Ja jestem codziennie sama z dwójką od rana do nocy mąż wracaa zwykle po 21 , więc wssytskie obowiązki ogarniam sama.
Mam dosłownie tak samo podczas kichania. Też mnie kłuje brzuch, do tej pory miałam tak 4 razy i trochę się martwię... 🙈
 
reklama
Dziewczyny, w poniedziałek pierwsza wizyta u lekarza ❤️ powiedzcie czy Wy poszłyście do lekarza już z jakimiś badaniami krwi np czy bez niczego?
Zastanawiam się czy robić jakieś badania przed wizytą czy nie ? 😊
 
Do góry