reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Dziewczyny, a jakie jest Wasze zdanie o szczepieniu się na grypę teraz w I trymestrze? Lub może znacie opinie swoich lekarzy. Zastanawiam się właśnie nad tym, rok temu się zaszczepiłam jakoś we wrześniu/październiku i myślałam też o tym roku
Pytałam o szczepienia, gl. O covid bo nie jestem obecni3 zaszczepiona i mój ginekolog powiedział, ze szczepić się mozna ale po 13 tygodniu ciąży.
 
Hej dziewczyny, podczytuje Was regularnie, ale u mnie bez rewelacji nic się nie dzieje wiec za bardzo nie wiem co pisać 🙈Poinformowałam szefa o ciąży i nawet sie „ucieszył” 😂 Stanęło na tym, że mam pracować do końca roku. Jeśli chodzi o samopoczucie, to jestem straaasznie zmęczona 🙈 zasypiam na stojąco, piersi na chwile przestały bolec ale od wczoraj wróciło ze zdwojoną siła 😂 I mam mega rozkmine z tym liczeniem tygodni. 9 na USG powiedziała mi ze jest 6+4 z om a usg 6+2. Wiec teraz wychodzi, że jest 8+2…a aplikacja pokazuje 9🙄 jak to jest w końcu ?
Masz 8 tygodni skończonych a 9 tydzień jest zaczęty. ;) Lekarzowi podajesz tydzień skończony:)
 
Ja tez nie jestem szczepiona. Szczepisz się ?
Raźniej mi bo już myślałam ze wszystkie tu są zaszczepione
Szczerze? Boję się zarówno zaszczepić jak i nie zaszczepić... Ale u mnie to jest grubsza sprawa, bo jakiś czas temu straciłam nagle bardzo bliską osobę i cierpiałam na zespół zaburzeń depresyjno-lekowych gl. dotyczyło to strachu przed zachorowaniem na nieuleczalną chorobę i śmierci finalnie. Mimo, ze problem mam już za sobą i potrafię trzeźwo myśleć, nie szukam juz na siłę u siebie chorób i bliskich to nadal boję się np efektów ubocznych leków wiec prawie nigdy nic nie biorę. Dlatego z jednej strony boję się zachorować na Covid i np osierocić dzieci czy stracić to dziecko, które się we mnie rozwija a z drugiej strony boję się że po szczepieniu zaszkodzę sobie albo ciazy i nie wiem co jest mniejszym złem, bo moja głowa oba wyjścia traktuje jako niewłaściwe
 
Witamy 🙂 opowiedz coś o sobie, to Twoja pierwsza ciąża? Który tydzień? 😊
Mam 29 lat, to moja druga ciąża. Właśnie jestem 5+0 , a wizyta dopiero za 2 tyg. Jeżeli wszystko pójdzie w porządku, a dziecko urodzi się w terminie to będzie dokładnie 3 lata różnicy między dziećmi 😊
Przeraża mnie jednak fakt, że ta ciaza tak bardzo różni się od poprzedniej pod względem emocjonalnym. Nie ma aż takiej ekscytacji, nie myśli się ciągle o tym. Tak naprawdę gdybym nie zaczęła czytać tego forum to bym chyba w ogóle nie myślała 😅 a tak mam chociaż z tyłu głowy żeby poczytać jak u Was
 
U mnie wg ostatniego USG dziś 6t2d, a wg OM 5t4d więc czekam do następnego piątku na kolejne USG żeby się dowiedzieć jak faktycznie mam liczyć tygodnie. Od kilku dni mam mdłości w różnych porach dnia i ciągle mi się chce spać. Tez mnie pobolewa podbrzusze delikatnie raz na jakis czas
 
reklama
Do góry