reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Ja też się czasem pytam o niby oczywiste rzeczy.
Ja dopiero co byłam w ciąży brałam leki a jak dostałam progesteron to czytałam czy nie zaszkodzi😅😅nasze mózgi pracują wolniej.
Oj to prawda. Choćby w pracy muszę się jeszcze bardziej wysilać żeby błędów nie narobić a jak wracam do domu to jakby mnie od pradu odcięli - zero energii i zero myślenia 😂😂
A te zachcianki są niesamowite 😂 nagle przychodzi ochota że musisz coś zjeść bo oszalejesz. I moim nr 1dzis będą bułeczki z pasztetem 🙈
 
reklama
Dziewczyny, strasznie mnie korci pójść dodatkowo na USG. Czy uważacie, ze po 5 dniach od ostatniego USG gdzie było ciałko żółte i pecherzyk żółtkowy plus pecherzyk ciazowy 0.88cm miałoby to sens czy lepiej czekać jeszcze te 9-10dni?
 
Do góry