reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Witam się i ja w ten deszczowy dzień . Ja od rana humor kiepski, w dalszym ciągu u mnie prócz braku miesiączki brak jakich kolwiek innych objawów, poprzednim razem też tak było dlatego nie nastawiam się na nic..😔
Wszytsko mnie przytłacza nadmiar obowiązków ,zbuntowany bardzo wymagający uwagi dwulatek, szkolniak który nie nawidzi się uczyć i też lubi się buntować..jakoś tak nie ogarniam przez to że moją głowę ciągle zajmują myśli dotyczące ciąży 🙄 do tego ten towarzyszący katar , swędzący nos , kichanie ,uczucie zatkania , swędzenie kącików oczu. Kontaktowalalm się z lekarzem sól morska i wapno tylko tyle może pani zrobić.. a co jeśli to bakteria? Albo jeszcze coś innego? I zaszkodzę? Ehhh... Zabijcie mnie 🙄🙄🙄
 
Witam się i ja w ten deszczowy dzień . Ja od rana humor kiepski, w dalszym ciągu u mnie prócz braku miesiączki brak jakich kolwiek innych objawów, poprzednim razem też tak było dlatego nie nastawiam się na nic..😔
Wszytsko mnie przytłacza nadmiar obowiązków ,zbuntowany bardzo wymagający uwagi dwulatek, szkolniak który nie nawidzi się uczyć i też lubi się buntować..jakoś tak nie ogarniam przez to że moją głowę ciągle zajmują myśli dotyczące ciąży 🙄 do tego ten towarzyszący katar , swędzący nos , kichanie ,uczucie zatkania , swędzenie kącików oczu. Kontaktowalalm się z lekarzem sól morska i wapno tylko tyle może pani zrobić.. a co jeśli to bakteria? Albo jeszcze coś innego? I zaszkodzę? Ehhh... Zabijcie mnie 🙄🙄🙄
Ja czytałam, że wiele kobiet ma na początku ciąży właśnie takie objawy przeziębienia. Może to wcale nie jest zły znak? Dołóż sobie wodę z imbirem, miodem i cytryną✌
 
Dziewczyny, a ja mam pytanie co do jednego objawu bo trochę jestem nim przerażona. W jednej piersi (tej większej), w konkretnym miejscu już drugi raz mam takie mocne ukłucia jakby sekundowe, zdarzyło mi się to w dniu spodziewanen miesiączki + pierś przy dotyku tam była hiper bolesna i wczoraj, po ponad tygodniu znów taka seria strzałów. W drugiej piersi tylko raz lekko mnie tak ukłuło. Niby przeczytałam, że napadowe kłujące bóle mogą byc, ale boję się o tę pierś i na pewno by mi ulżyło jakby ktoś mi dał znać, że też tak miał i nie oznaczało to zaraz jakichś zmian w piersi😔😬
Właśnie ja w pierwszej ciazy miałam od początku nadbrzmiale piersi, widoczne żyłki itd, były bardzo tkliwe, a teraz totalnie nic z tego wyzej, miękkie i w ogóle nie tkliwe, ale doświadczyłam tego kłucia ok 2-3 razy.
 
Witam się i ja w ten deszczowy dzień . Ja od rana humor kiepski, w dalszym ciągu u mnie prócz braku miesiączki brak jakich kolwiek innych objawów, poprzednim razem też tak było dlatego nie nastawiam się na nic..😔
Wszytsko mnie przytłacza nadmiar obowiązków ,zbuntowany bardzo wymagający uwagi dwulatek, szkolniak który nie nawidzi się uczyć i też lubi się buntować..jakoś tak nie ogarniam przez to że moją głowę ciągle zajmują myśli dotyczące ciąży 🙄 do tego ten towarzyszący katar , swędzący nos , kichanie ,uczucie zatkania , swędzenie kącików oczu. Kontaktowalalm się z lekarzem sól morska i wapno tylko tyle może pani zrobić.. a co jeśli to bakteria? Albo jeszcze coś innego? I zaszkodzę? Ehhh... Zabijcie mnie 🙄🙄🙄
Ja w pierwszej ciąży nie miałam objawów i byłam przeszczesliwa, nie wmawiaj sobie głupot, myśl pozytywnie ,nie przyciągać złych myśli! Ja narzekam ze w tej ciąży mam objawy, a wolałabym ich nie mieć i czuć się znakomicie a mieć czy nie mieć nie jest żadnym złym wyznacznikiem więc w ogóle tego nie bierz do głowy.
 
Lekarz mówił żeby przygotować się na każdą ewentualnosc. Nawet w przypadku minimalnego krwawienia udać się do szpitala natychmiast. Dziewczyny powiem wam szczerze że nie czuje się gotowa na 3 dziecko. Wszystko mi się tak pokomplikowalo. Jeszcze w ostatnim czasie miałam potężny stres :(
Tule ciebie mocno 🤗❤️❤️❤️ Początki ciąży różne emocje w nas wywołują. Wszystko na pewno się ułoży, bo musi 👍 Ja do końca nie jestem przekonana do swojej 4 ciąży, ale co mam poradzić, stało się i widocznie tak miało być. Buziaki kochana 😘
 
Ja w pierwszej ciąży nie miałam objawów i byłam przeszczesliwa, nie wmawiaj sobie głupot, myśl pozytywnie ,nie przyciągać złych myśli! Ja narzekam ze w tej ciąży mam objawy, a wolałabym ich nie mieć i czuć się znakomicie a mieć czy nie mieć nie jest żadnym złym wyznacznikiem więc w ogóle tego nie bierz do głowy.
Zgadzamm się..
W pierwszej było idealnie. Czułam się mega
 
reklama
Ja jedynie stresuje się jak to będzie z dwójką, w pierwszej ciąży nie miałam objawów zadnych, dziecko nir miało kolek no do buntu 2latka żadnego problemu, zawsze uśmiechnięty otwarty dla wszystkich, i wszyscy mnie straszyli zawsze zobaczysz drugie da Ci popalic skoro pierwsze było tak spokojne, w większości znajomych dzieci na prawdę daja popalić, a nasz zawsze dawał spać, nie płakał no kurcze i to mnir stresuje ze drugie jak będzie przeciwieństwem to wyląduje w wariatkowie, bo sobie nie poradzę, takie mam głupie myśli. A jak już się zaczyna ze w tej mam objawy wiec juz jest inaczej niż w pierwszej ciąży to już w ogóle aj :/
 
Do góry