reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Hej, w końcu doczekaliśmy piątku… Ja miałam jakąś najgorszą noc od dawna, pękała mi głowa i mega bolały zatoki. Nic tragicznego, ale mam małą traumę… ostatnio tygodniowy ból zatok w ciazy i kurowanie się w łóżku, nałożyły się idealnie z momentem, kiedy przestało bić serce :/ To pewnie zupełnie niepowiązane, ale eh wiecie jak łatwo sobie wkręcić. Oby piątek i weekend wynagrodził cierpienia 💪

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty, bety i niepokojące sprawy z ostatnich dni, oby wszystko było dobrze! ✊✊
 
Mi też wyszła ciąża młodsza o dwa tygodnie , według om dziś powinien być 7t3d a według wczorajszego USG 5t

Mi też wyszła ciąża młodsza o dwa tygodnie , według om dziś powinien być 7t3d a według wczorajszego USG 5t6d
Lekarz mówił żeby przygotować się na każdą ewentualnosc. Nawet w przypadku minimalnego krwawienia udać się do szpitala natychmiast. Dziewczyny powiem wam szczerze że nie czuje się gotowa na 3 dziecko. Wszystko mi się tak pokomplikowalo. Jeszcze w ostatnim czasie miałam potężny stres :(
 
Mnie czasami łapią takie ciągnięcia, w każdej ciąży się pojawiały i ba szczęście nic złego nie zwiastowały.

Dzień dobry 😊 u mnie samopoczucie bardzo dobre, gdyby nie pozytywny test to bym nawet nie zauważyła że w ciąży jestem i oby tak już zostało 😂

Spokojnego dnia w pracy życzę 😘

Trzymam kciuki aby kolejne usg pokazało pięknie bijące serduszko ✊✊✊

Witam się w ten pochmurny piątek. Dzisiaj w planach mam zakupy i wizytę w przychodni z najmłodszą. Na szczęście tylko kontrolnie idziemy co aby przez weekend nic złego się nie rozwinęło.
Wczorajszy test trochę namieszał mi w głowie. Z jednej strony radość, ale jest i strach. Najbardziej będę stresować się do pierwszego usg prenatalnego, jak ono wyjdzie dobrze to odetchę dopiero za spokojem. W ostatniej ciąży wyszła małej duża przezierność karku, potem testy nifty… i niby zawsze wszystko było ok to jednak strach był przez całą ciąże. Nie chciałabym drugi raz przez to przechodzić. Tak więc przede mną dwa miesiące leku, nie wiem jak ja to przeżyje.
dziękuję 😘
Kochana nie martw się, wszystko będzie dobrze ❤️
 
Hej, w końcu doczekaliśmy piątku… Ja miałam jakąś najgorszą noc od dawna, pękała mi głowa i mega bolały zatoki. Nic tragicznego, ale mam małą traumę… ostatnio tygodniowy ból zatok w ciazy i kurowanie się w łóżku, nałożyły się idealnie z momentem, kiedy przestało bić serce :/ To pewnie zupełnie niepowiązane, ale eh wiecie jak łatwo sobie wkręcić. Oby piątek i weekend wynagrodził cierpienia 💪

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty, bety i niepokojące sprawy z ostatnich dni, oby wszystko było dobrze! ✊✊
nie denerwuj się 😘 to najgorsze co można zrobić. Wierzę że wszystko będzie dobrze, Ty też uwierz 🍀
 
reklama
Do góry