reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Mnie dziewczyny łapią wątpliwości czy dobrze zrobiliśmy decydując się na kolejne dziecko 😒to pewnie hormony szaleją.
Szczerze ? Też się wystraszyłam czy dam radę ...takie bezpodstawne leki bo przecież damy radę ♥️ mam już duże odchowane dziewczyny mogę spać ile chce kiedy chcę no prawie 🤣 wyskoczyć wszędzie bez problemu ..ale jeśli chcecie trzecie to podjęłaś dobra decyzję ..jak będziesz starsza i przeminie czas kiedy będziesz mogła je mieć to już nie będzie odwrotu ♥️
Hormony szaleją !!🤭🤭
 
Mnie dziewczyny łapią wątpliwości czy dobrze zrobiliśmy decydując się na kolejne dziecko 😒to pewnie hormony szaleją.
Spoczko, ja się zastanawiam, czy dobrze robię decydując się na pierwsze :D W tych czasach to nie jestem pewna, czy chciałabym być dzieciakiem/nastolatką :D
 
Szczerze ? Też się wystraszyłam czy dam radę ...takie bezpodstawne leki bo przecież damy radę ♥️ mam już duże odchowane dziewczyny mogę spać ile chce kiedy chcę no prawie 🤣 wyskoczyć wszędzie bez problemu ..ale jeśli chcecie trzecie to podjęłaś dobra decyzję ..jak będziesz starsza i przeminie czas kiedy będziesz mogła je mieć to już nie będzie odwrotu ♥️
Hormony szaleją !!🤭🤭
A ja właśnie pierwszy raz w życiu nie mam wątpliwości, wiem że po poprzedniej nieudanej ciąży właśnie tego chciałam, pomimo że miałam ogromne plany na rozkręcenie swojego biznesu to stwierdziłam że jak nie teraz to kiedy? Nigdy nie ma idealnego czasu na zaplanowanie ciąży bo zawszę jest "coś". Mój mąż też bardzo nalegał ,bo marzy mu się córcia 😁 stwierdziłam że najwyżej biznesy będę rozkręcać z brzuchem 😁😁oby tylko samopoczucie dopisywało
 
reklama
Dziewczyny ja już też po ❤️ 6+3, jest serduszko, ładnie wygląda, mam brać luteinę 4 razy dziennie, leżeć i odpoczywać 🥴 Ale jak usłyszałam, że serduszko jest to się rozpłynęłam, nie myślałam, że kiedyś będzie mi dane to zobaczyć 😍 Ginka prywatnie ale na badania krwi dała skierowanie do szpitala swojego w Warszawie, co prawda godzina jazdy pociągiem ale może się skusze, kolejna wizyta za 3 tygodnie ❤️
 
Do góry