reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Witajcie, czytam was na biezaco ;) u mnie są mdłości, piersi urosly i bolą ☺ czasem jakieś klucie na dole no i brak siły 😂 nic mi się nie chce masakra. U nas będzie wesoło, kilka dni temu zaklepalismy działkę i będziemy się budować, także mega się cieszę. Ciąża oczywiście zmobilizowała do takich decyzji 😍
 
reklama
Widzę że wszystkie mamy takie humorki , słuchajcie skoro wszystkie tak mamy to może to jednak dobry znak 😊
Ja dzisiaj rano wkurzałam się i płakałam..🙄 ale sama nie wiem czy to hormony czy flustracja.. muszę zbastowac bo zwariują ze mną w domu 😬
Jutro idę na bete oczywiście już czuję lekki stres.. 🥴
 
Widzę że wszystkie mamy takie humorki , słuchajcie skoro wszystkie tak mamy to może to jednak dobry znak 😊
Ja dzisiaj rano wkurzałam się i płakałam..🙄 ale sama nie wiem czy to hormony czy flustracja.. muszę zbastowac bo zwariują ze mną w domu 😬
Jutro idę na bete oczywiście już czuję lekki stres.. 🥴
Trzymam kciuki za jutrzejszą betę 😍

Jak mi się uda jutro na wizytę to chciałabym serduszko zobaczyć, wiele by mi to dało 🥺
 
Dziewczyny, a któraś z was ma przejścia z jakimiś chorobami żył? Ja jestem po operacji żylaków w prawej nodze, zylak wyszedł w pierwszej ciąży 🤨 teraz mam jakieś pajaczki ale taka moja natura od zawsze... Zastanawiam się, nad jakimiś rajstopami uciskowymi w tej ciąży bo znów operacji na żylaki przechodzić nie chce 😒
 
reklama
Dziewczyny, a któraś z was ma przejścia z jakimiś chorobami żył? Ja jestem po operacji żylaków w prawej nodze, zylak wyszedł w pierwszej ciąży 🤨 teraz mam jakieś pajaczki ale taka moja natura od zawsze... Zastanawiam się, nad jakimiś rajstopami uciskowymi w tej ciąży bo znów operacji na żylaki przechodzić nie chce 😒
Ja od 10 lat mam problem, chyba genetyczny, już miałam dwa zabiegi, jeden parą, drugi laserowo, po laserowym jeszcze mi ślady nie zniknęły, a już wyszły nowe żyły haha Jedyne co możesz zrobić to pończochy uciskowe (2 stopień ucisku), mam czarne i nie wyglada to najgorzej :)
 
Do góry