reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Jaka u Was beta na początku ciąży? Dwa tygodnie temu lekarka mnie postraszyła że bardzo niska beta była (nie znam wyniku). Dziś robiłam ponownie 6tydz+2 i beta 6736mlU/ml. Niby nie ma super wysoko, ale w normach się mieści. Wizyta u lekarza dopiero za dwa tygodnie 🤔
 
Jaka u Was beta na początku ciąży? Dwa tygodnie temu lekarka mnie postraszyła że bardzo niska beta była (nie znam wyniku). Dziś robiłam ponownie 6tydz+2 i beta 6736mlU/ml. Niby nie ma super wysoko, ale w normach się mieści. Wizyta u lekarza dopiero za dwa tygodnie 🤔
Trochę ciężko powiedzieć, bo jednak liczy się jak beta rośnie, początkowe wartości są bardzo rozne, jest taka baza danych gdzie jest masa wpisów, mediana etc dla poszczególnych dni po owu: Link do: The BetaBase ta tabelka dla pojedynczych ciazy:)
 
Jaka u Was beta na początku ciąży? Dwa tygodnie temu lekarka mnie postraszyła że bardzo niska beta była (nie znam wyniku). Dziś robiłam ponownie 6tydz+2 i beta 6736mlU/ml. Niby nie ma super wysoko, ale w normach się mieści. Wizyta u lekarza dopiero za dwa tygodnie 🤔
.
 
Ostatnia edycja:
Dzieci jak dzieci. To jakoś ogarnę. Ale są inne rzeczy jak szukanie mieszania , komunia syna To mnie męczy.
A najgorsze To poczucie że ciąża była świadoma.
Tylko myślałam że kiedyś się uda ,nie myślałam że za 1x🙄🙄
O patrz 🙂🙂🙂 moja młodsza komunia w czerwcu i też szukamy mieszkania🤣🤣 mamy małe 40mkw. A teraz jak się uda donosić😎 będzie problem gdzie łóżeczko wstawić 😁😁 jeśli chodzi o komunię to muszę mieć w lokalu, bo z takim metrażem mogę zapomnieć o imprezie domowej. Także kasę już muszę zbierać🙄
 
Wiem, że to się łatwo mówi, ale ogarniesz. W pewnym momencie wszystko spada na człowieka w jednym momencie. Ja to zawsze robię krok do tyłu, głęboki wdech i jedną rzecz po kolei. Zawsze się człowiek jakoś wygrzebie. No i pamiętaj, że nie musisz wszystkiego robić sama🙂
Dokładnie,tak jak piszesz.
Z jednej strony dobrze,że mam trochę obaw niż żeby było bo jakoś to będzie.
O patrz 🙂🙂🙂 moja młodsza komunia w czerwcu i też szukamy mieszkania🤣🤣 mamy małe 40mkw. A teraz jak się uda donosić😎 będzie problem gdzie łóżeczko wstawić 😁😁 jeśli chodzi o komunię to muszę mieć w lokalu, bo z takim metrażem mogę zapomnieć o imprezie domowej. Także kasę już muszę zbierać🙄
My też musimy w lokalu. Wszystko zajęte. Imprezy przez pandemie były przesunięte.
 
reklama
Dokładnie,tak jak piszesz.
Z jednej strony dobrze,że mam trochę obaw niż żeby było bo jakoś to będzie.

My też musimy w lokalu. Wszystko zajęte. Imprezy przez pandemie były przesunięte.
Jest problem z lokalem przez pandemię 🙄 muszę jutro zadzwonić, bo znam już dokładną datę..rezerwowałam rok temu i mam nadzieję, że ta rezerwacja nadal jest🤔🤔 inaczej będzie klops
 
Do góry