reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Chyba zazdroszcze wam tych mdłości, ja jeszcze nigdy nie miałam i tak sie martwie czy wgl nadejdą 😄😪 dzisiaj przejade sie do poloznej powiedziec o ciazy i zapisac na jakies badania (NL). Jednak tutaj pierwsze usg zrobia dopiero w 11 tygodniu chyba ze ich jakos ublagam wczesniej🤧
Ciesze się, że ich nie ma, nie ma co zazdrościć:D niektórzy na prawdę cierpią! Ja miałam mdlosci tylko kilka razy podczas jazdy samochodem na początku pierwszej ciąży i to jak raz powiedziałam że niech staje tu i teraz bo muszę wymiotować, straszne to było, a na prawdę było kilka razy także ciesze się ze nie miałam ich codziennie i liczę że tym razem tez się uda obejść bez nich, narazie póki co nie mam :)
 
Jestem pełna nadziei że będzie dobrze :) w cp objawy miałam dokładnie jak @Ola2021 i też w lewym jajowodzie , na szczęście udało się wyleczyć metotreksatem ...

Mam już synka 7 lat :) rozpoczęliśmy przygodę ze szkołą od września
O to super🥰
Ja miałam laparoskopie,ale jajowodu nie ruszali😍
Moj syn 9 lat,córka roczek 20.09
 
Myślę że u mnie rzeczywiście jest młodsza ciąża bo ja mam długie cykle i późne owu , ostatnia @ miałam 26.07
A to może być bo ja 3.08 😉 ja za to mam mega regularne i raczej krotkie cykle + moja @ trwala 7-9 dni.. więc nic tylko @ - 2,5 tygodnia przerwy - @ 2,5 tygodnia przerwy -@ .. i to odkąd miałam 9 lat 😶
 
A to może być bo ja 3.08 😉 ja za to mam mega regularne i raczej krotkie cykle + moja @ trwala 7-9 dni.. więc nic tylko @ - 2,5 tygodnia przerwy - @ 2,5 tygodnia przerwy -@ .. i to odkąd miałam 9 lat 😶
Poważnie ? Ostro ! U mnie @ trwa 4 maks 5 dni a cykl średnio 34-35 ;) mam nadzieję że na USG będzie chociaż pęcherzyk widać 🥺 a Ty kiedy idziesz na pierwszą wizytę?
 
Poważnie ? Ostro ! U mnie @ trwa 4 maks 5 dni a cykl średnio 34-35 ;) mam nadzieję że na USG będzie chociaż pęcherzyk widać 🥺 a Ty kiedy idziesz na pierwszą wizytę?
Wczesniej myslalam ze dopiero w 11 tyg bo tak bylo 1.5 roku temu jednak to przez korone i dowiedzialam sie ze moge isc juz w 8😍 mam tylko nadzieje ze tym razem wszystko bedzie dobrze, jestem po 1 stracie i w glowie same sie nasowaja zle mysli
 
Wczesniej myslalam ze dopiero w 11 tyg bo tak bylo 1.5 roku temu jednak to przez korone i dowiedzialam sie ze moge isc juz w 8😍 mam tylko nadzieje ze tym razem wszystko bedzie dobrze, jestem po 1 stracie i w glowie same sie nasowaja zle mysli
Wygon te złe myśli! Trzeba myśleć pozytywnie i przyciągać dobre fluidy ! Wszystko będzie dobrze zobaczysz:)
 
reklama
Zgadzam się! Tylko spokój nas uratuje :) ja nie biorę do głowy tak tego co piszecie bo inaczej sama bym fiksowała, staram się myśleć pozytywnie, że wszystko będzie dobrze, nie nakręcać się i lepiej mi się żyje, bo jestem pozytywnie nastawiona do życia i ciąży w ten sposób, i tak niczego nie zmienię wiec musi być dobrze:)
 
Do góry