reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

jelitówka najgorsza. Współczuje.
ja zaś mam mega problem z ciągłymi aftami :( o ile w tamtej ciąży nie miałam ani jednej to teraz jest bez zmian i ciagle są, jedna zejdzie następna się pojawia. Już mam ich dość. Wczoraj się tak zastanawiałam ze chyba zrobie wkoncu wyniki na witaminę b6 i b12. Może mam niedobór ze tak ciagle mi się pojawiają. Ale o ile b12 kosztuje 45 zł to b6 200😱
 
reklama
Co do mdłości to w pierwszej ciąży ich nie miałam i w tej też mam nadzieję że się nie pojawią 😁 W pierwszej ciąży prócz ogromnej senności praktycznie nie miałam żadnych objawów. No pod koniec pojawiła się w sumie zgaga i to bylo straszne 🤪 Pamiętam jak po porodzie cieszyłam się że juz jej nie ma.
A teraz z objawów w sumie tylko ból piersi i delikatna senność.
 
Co do mdłości to w pierwszej ciąży ich nie miałam i w tej też mam nadzieję że się nie pojawią 😁 W pierwszej ciąży prócz ogromnej senności praktycznie nie miałam żadnych objawów. No pod koniec pojawiła się w sumie zgaga i to bylo straszne 🤪 Pamiętam jak po porodzie cieszyłam się że juz jej nie ma.
A teraz z objawów w sumie tylko ból piersi i delikatna senność.
Ja też pamiętam senność w pierwszej ciąży, byliśmy akurat na etapie wykańczania mieszkania, to pomagałam mężowi a nagle spałam, narobił mi tyle zdjęć spania w różnych miejscach i pozycjach, nie moglam nad tym zapanować haha
 
Chyba zazdroszcze wam tych mdłości, ja jeszcze nigdy nie miałam i tak sie martwie czy wgl nadejdą 😄😪 dzisiaj przejade sie do poloznej powiedziec o ciazy i zapisac na jakies badania (NL). Jednak tutaj pierwsze usg zrobia dopiero w 11 tygodniu chyba ze ich jakos ublagam wczesniej🤧
Mieszkasz w UK? Moja przyjaciolka ktora tam mieszkała będąc w ciazy miala robione usg czesto,mowila ze strasznie boli ja brzuchu 🤪😁 oczywiscie nie bolał ale wolala skłamać i miec pewność ze wszystko jest dobrze ;)
 
Cześć, byłam wczoraj u lekarza bo zaniepokoiły mnie piątkowe plamienia. Ale wszystko w porządku. Pecherzyk na swoim miejscu. Z usg 5tydzien 2 dzien i termin na 8 maja
Super wieści. A powiedział co może być powodem? U mnie dziś lekkie plamienia i ja już mam najgorsze myśli, tak bardzo się o to znowu bałam.. Jutro chyba jednak pójdę na ten progesteron i bete jeśli nie będzie gorzej 😔
 
reklama
Super wieści. A powiedział co może być powodem? U mnie dziś lekkie plamienia i ja już mam najgorsze myśli, tak bardzo się o to znowu bałam.. Jutro chyba jednak pójdę na ten progesteron i bete jeśli nie będzie gorzej 😔
Powiedział, że takie plamienia się często zdarzają, ale powodu konkretnego nie podał. Jem jedynie duphaston 2 razy dziennie
 
Do góry