reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Chyba zazdroszcze wam tych mdłości, ja jeszcze nigdy nie miałam i tak sie martwie czy wgl nadejdą 😄😪 dzisiaj przejade sie do poloznej powiedziec o ciazy i zapisac na jakies badania (NL). Jednak tutaj pierwsze usg zrobia dopiero w 11 tygodniu chyba ze ich jakos ublagam wczesniej🤧
 
Chyba zazdroszcze wam tych mdłości, ja jeszcze nigdy nie miałam i tak sie martwie czy wgl nadejdą 😄😪 dzisiaj przejade sie do poloznej powiedziec o ciazy i zapisac na jakies badania (NL). Jednak tutaj pierwsze usg zrobia dopiero w 11 tygodniu chyba ze ich jakos ublagam wczesniej🤧poprzednim razemzbadali mi odrazu krew tylko dlatego ze jestem anemiczką i wypisali mi tabletki na krew jednak zadnych informacji o becie ani moich wynikow do reki nie podali eh ...
 
Ja bylam pozamacicznej(moja pierwsza ciaza ) miesiączkę normalnie mialam , później tydzin plamień, podkusiło mnie ze zrobię testy a Tu dwie krechy hepi . Lelarz z tymi plamieniami do szpitala a tam.na usg brak pęcherzyka a tu 7 tydzien byl. Ciaza sie rozwijała w lewym jajniku byla za duża to mi wycięli jajnik. Spokoknie kochana cierpliwosc trzeba .
 
Chyba zazdroszcze wam tych mdłości, ja jeszcze nigdy nie miałam i tak sie martwie czy wgl nadejdą 😄😪 dzisiaj przejade sie do poloznej powiedziec o ciazy i zapisac na jakies badania (NL). Jednak tutaj pierwsze usg zrobia dopiero w 11 tygodniu chyba ze ich jakos ublagam wczesniej🤧
To się ciesz,że nic nie jest. Ja w 1 ciąży tak miałam. Czułam się lepiej niż przed ciąża.
Z córka była katastrofa,od 5tc l4,muliło strasznie,chociaż bez wymiotów.
Teraz nie mam takiej tragedii ale czuję że i zgaga będzie i to mulenie,którego nie lubię.
Ja jestem po operacji żołądka więc jak tylko zjem coś więcej lub szybciej to podwójnie fatalnie.
 
Ja bylam pozamacicznej(moja pierwsza ciaza ) miesiączkę normalnie mialam , później tydzin plamień, podkusiło mnie ze zrobię testy a Tu dwie krechy hepi . Lelarz z tymi plamieniami do szpitala a tam.na usg brak pęcherzyka a tu 7 tydzien byl. Ciaza sie rozwijała w lewym jajniku byla za duża to mi wycięli jajnik. Spokoknie kochana cierpliwosc trzeba .
Szkoda jajnika😒,ale ważne że z Tobą wszystko ok.
 
Dzień dobry :) witam się z Wami i ja ! Pierwszy pozytywny test wyszedł w dniu spodziewanej @( 30.08). Jestem po dwóch betach - przyrost ponad 100%, progesteron też ładny . Jedyne objawy to brak @i bolesne piersi :) w ubiegłym roku przeszłam cp , dlatego bardzo się stresuje czy tym razem wszystko jest na swoim miejscu . Idę dziś na pierwsze usg na 18:40. Według flo dziś jest 6tc 3 dzień , przewidywany termin porodu 8 maj :)

Miłego dnia!
 
Dzień dobry :) witam się z Wami i ja ! Pierwszy pozytywny test wyszedł w dniu spodziewanej @( 30.08). Jestem po dwóch betach - przyrost ponad 100%, progesteron też ładny . Jedyne objawy to brak @i bolesne piersi :) w ubiegłym roku przeszłam cp , dlatego bardzo się stresuje czy tym razem wszystko jest na swoim miejscu . Idę dziś na pierwsze usg na 18:40. Według flo dziś jest 6tc 3 dzień , przewidywany termin porodu 8 maj :)

Miłego dnia!
Czekamy na info🥰będzie dobrze. To moja druga ciaza po cp.
 
reklama
Dzień dobry :) witam się z Wami i ja ! Pierwszy pozytywny test wyszedł w dniu spodziewanej @( 30.08). Jestem po dwóch betach - przyrost ponad 100%, progesteron też ładny . Jedyne objawy to brak @i bolesne piersi :) w ubiegłym roku przeszłam cp , dlatego bardzo się stresuje czy tym razem wszystko jest na swoim miejscu . Idę dziś na pierwsze usg na 18:40. Według flo dziś jest 6tc 3 dzień , przewidywany termin porodu 8 maj :)

Miłego dnia!
Tez mam 8 maja, jednak wedlug apki to dopiero 5t+3 😆 ja juz w leb dostaje z tym liczeniem
 
Do góry