reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe Mamy 2022

Wszystko zależy od stanu aparatu do pomiaru. Na jednej maszynie usg będzie mniejsze a na innej większe. Pamiętam jak u mojego gina wyliczenie z usg dawało ponad tydzień więcej a natomiast w szpitalu przy innym urządzeniu według usg było 4 dni mniejsze. 🤷🏻‍♀️
O widzisz i z tym to można się zgodzić :)
 
reklama
Ja się obudziłam, bo mąż do pracy wychodził...też leże i mi nie dobrze 😱😱 nie wiem czy to przez wczorajsze jedzenie😋😎 sporo latania miałam po pracy ..jadłam w biegu i na szybko ..a jeszcze rano zaspałam 🤣wyskoczyłam z łóżku i potem też mi było niefajnie w żołądku i bez śniadania jechałam do pracy ...dziś na spokojnie zamierzam 😁😁 pełen luuuuzzzz🤣🤣 w pracy też hehe przerwy na jedzonko sobie będę robić
 
Ja się obudziłam, bo mąż do pracy wychodził...też leże i mi nie dobrze 😱😱 nie wiem czy to przez wczorajsze jedzenie😋😎 sporo latania miałam po pracy ..jadłam w biegu i na szybko ..a jeszcze rano zaspałam 🤣wyskoczyłam z łóżku i potem też mi było niefajnie w żołądku i bez śniadania jechałam do pracy ...dziś na spokojnie zamierzam 😁😁 pełen luuuuzzzz🤣🤣 w pracy też hehe przerwy na jedzonko sobie będę robić
O to mnie tak zmyliło,że nie szło wytrzymać.
 
I tego się właśnie boję 😱😱tych mdłości jak wcześniej, że rano w WC zamiast do pracy ...o tyle mam dobrze, że mogę zamieniać się z koleżanką na zmiany i wtedy mam na 11.30🙂 u mnie w pracy wirus już nie ma 1/4 grupy😓 i ospa w sali obok
Dzień dobry dziewczyny wczoraj poszłam na beta i sprawdzam popołudniu wyniki i wyników nie ma to jakiś błąd ? Dziś wizyta na 19 strasznie się stresuje. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze
 
reklama
Do góry