reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Wszystko zależy od stanu aparatu do pomiaru. Na jednej maszynie usg będzie mniejsze a na innej większe. Pamiętam jak u mojego gina wyliczenie z usg dawało ponad tydzień więcej a natomiast w szpitalu przy innym urządzeniu według usg było 4 dni mniejsze. 🤷🏻‍♀️
O widzisz i z tym to można się zgodzić :)
 
reklama
Ja się obudziłam, bo mąż do pracy wychodził...też leże i mi nie dobrze 😱😱 nie wiem czy to przez wczorajsze jedzenie😋😎 sporo latania miałam po pracy ..jadłam w biegu i na szybko ..a jeszcze rano zaspałam 🤣wyskoczyłam z łóżku i potem też mi było niefajnie w żołądku i bez śniadania jechałam do pracy ...dziś na spokojnie zamierzam 😁😁 pełen luuuuzzzz🤣🤣 w pracy też hehe przerwy na jedzonko sobie będę robić
 
Ja się obudziłam, bo mąż do pracy wychodził...też leże i mi nie dobrze 😱😱 nie wiem czy to przez wczorajsze jedzenie😋😎 sporo latania miałam po pracy ..jadłam w biegu i na szybko ..a jeszcze rano zaspałam 🤣wyskoczyłam z łóżku i potem też mi było niefajnie w żołądku i bez śniadania jechałam do pracy ...dziś na spokojnie zamierzam 😁😁 pełen luuuuzzzz🤣🤣 w pracy też hehe przerwy na jedzonko sobie będę robić
O to mnie tak zmyliło,że nie szło wytrzymać.
 
I tego się właśnie boję 😱😱tych mdłości jak wcześniej, że rano w WC zamiast do pracy ...o tyle mam dobrze, że mogę zamieniać się z koleżanką na zmiany i wtedy mam na 11.30🙂 u mnie w pracy wirus już nie ma 1/4 grupy😓 i ospa w sali obok
Dzień dobry dziewczyny wczoraj poszłam na beta i sprawdzam popołudniu wyniki i wyników nie ma to jakiś błąd ? Dziś wizyta na 19 strasznie się stresuje. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze
 
reklama
Do góry