reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Ja sobie dziś betę walnęłam😋 a co 🤣🤣5556...zaczynam wpadać w paranoje chyba do głowy dostanę do wizyty ..chyba pójdę szybciej na nią🥺 cholernie się boję i nawet pracować mi się nie chce 🙄😎
Przestan się nakręcać, donosiłaś dwie ciążę to czemu myślisz że z trzecia będzie coś nir tak ?? Źle myślenie przyciąga złe rzeczy. Raz czy maks 2 sprawdzić betę I to zupełnie wystarczy a potem czekać cierpliwie do wizyty w odpowiednim czasie i sprawdzeniu czy wszystko gra, bo myślenie codziennie że coś nie pojdzie to nir robi dobrze Tobie ani dziecku, przepraszam że to pisze ale wez się w garść:* jesteś już dorosła babka ,zacznij myśleć pozytywnie:)
 
reklama
Przestan się nakręcać, donosiłaś dwie ciążę to czemu myślisz że z trzecia będzie coś nir tak ?? Źle myślenie przyciąga złe rzeczy. Raz czy maks 2 sprawdzić betę I to zupełnie wystarczy a potem czekać cierpliwie do wizyty w odpowiednim czasie i sprawdzeniu czy wszystko gra, bo myślenie codziennie że coś nie pojdzie to nir robi dobrze Tobie ani dziecku, przepraszam że to pisze ale wez się w garść:* jesteś już dorosła babka ,zacznij myśleć pozytywnie:)
Ojjjj nie ja 😊😊czekać spokojnie ...nie ma szans 🙄wiem to wszystko co piszesz i dobrze mówisz, ale nie mogę sobie miejsca znaleźć , dwa razy poszło nie tak może starość robi swoje 🥺🤣
 
Dziewczyny, dręczy mnie… jak do cholery prawidłowo liczyć dni?
Czy dzień 0 jest po prostu 7 dniem czy 7dzien danego tygodnia to juz +1? Apki różnie licza.
Chaos w głowie, coś stylu ‘nie śpię, bo trzymam kredens’ 🙈🤦🏼‍♀️
 
Witajcie nieśmiało... przedstawię krótko moją historię. Lekarz zdiagnozował u mnie endometriozę i macicę z przegrodą/dwurożną. Nastraszył, że będzie ciężko z potomstwem. Endo będzie powodować problem z poczęciem, a macica będzie powodować poronienie. Dał 7 miesięcy starań, jeśli nic by nie wyszło to kazał się zgłosić. Byłam przerażona, że właśnie odebrano mi MOŻLIWOŚĆ bycia mamą. Zakładałam, że kiedyś tam będzie ciąża itd, ale nie spodziewałam się tego że będę musiała przyspieszyć swoją decyzję w ogóIe o fakcie starania się. Oto dziś ja, po pierwszym cyklu starań (starania zintensyfikowane, testy owulacyjne, suplementacja, byłam zdeterminowana) - UDAŁO SIĘ. Zrobiłam test od niechcenia - w sobote. Robiłam sobie tosty z szynką, śniadanko, myślałam jaki tu by serial włączyć, test zostawiłam w łazience, bez spiny totalnie za 3 minutki wróciłam, podniosłam test od niechcenia a tu 2 krechy jak byk. Według apikacji Flo to 4+4, natomiast beta z wczoraj to 608 :) Więc chyba coś jest na rzeczy! Czuje się ospała, wolniej myślę, rano czuje dziwny smak w ustach. i to tyle! Zapisałam się do ginekologa na 24.09 (czyli wg obliczeń 7+0), ciągle zastanawiam się czy to nei zbyt późno ale z drugiej strony nie ma co szaleć, jeśli ma się utrzymać to się utrzyma. Ciekawi mnie co na to moja macica z wadą, teraz to ona będzie decydentem co dalej. Wszystkim Wam zazdroszczę normalnych macic (jakkolwiek to nie zabrzmiało :D) Szczerze to nie chce się nastawiać.
Witaj! ☺ zaskoczenie jak u mnie przy pierwszej ciąży. Z tym że my się wtedy jeszcze nie staraliśmy, a tu pojawiły się dwie kreski. Do dziś pamiętam to niedowierzanie. Teraz było inaczej bo staraliśmy się 5 miesięcy więc wpatrywałam się w testy żeby znaleźć chociażby cień 😃
Gratulacje! Oby teraz już spokojnie do rozwiązania ☺
Przestan się nakręcać, donosiłaś dwie ciążę to czemu myślisz że z trzecia będzie coś nir tak ?? Źle myślenie przyciąga złe rzeczy. Raz czy maks 2 sprawdzić betę I to zupełnie wystarczy a potem czekać cierpliwie do wizyty w odpowiednim czasie i sprawdzeniu czy wszystko gra, bo myślenie codziennie że coś nie pojdzie to nir robi dobrze Tobie ani dziecku, przepraszam że to pisze ale wez się w garść:* jesteś już dorosła babka ,zacznij myśleć pozytywnie:)
Całkowicie zgadzam się z Tobą. Takie nakręcanie w niczym nie pomoże, a powoduje jedynie stres którego lepiej unikać. Nie ma co się zamartwiać na zapas tylko cieszyć ciążą, brać witaminy, chodzić na wizyty - tyle możemy zrobić a reszta już nie zależy od nas. Będzie dobrze!
Staraliśmy się o ta ciążę 5 miesięcy i bardzo się martwiłam że coś jest nie tak że nam nie wychodzi bo pierwsza ciąża bez starań a tu kolejne niepowodzenia. Ten cykl spisałam na straty, byłam niemal pewna że się nie uda i nastawiłam się na próby we wrześniowym cyklu. Zrobiłam tylko dwa testy i to mi wystarczy, no może zrobię jeszcze jakiś ładny na pamiątkę. Czuje ze jest dobrze i musi być. 😉
 
reklama
Do góry