reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Tylko 17 lat + 11 miesięcy to nie byłoby „osiemnaście lat” tylko „osiemnasty rok”, co jest prawdą :D
Tak samo 4+5 to nie „pięć tygodni” a „piąty tydzień (ciąży)”, w domyśle „piąty tydzień w trakcie” :D
Co do dat urodzeń - tez tak się spotykam, skończone tygodnie.
My jesteśmy w pierwszym trymestrze, a jakby liczyć skończone to w zerowym 🤣

Tak czy inaczej trzeba zobaczyć jak nasz lekarz uznaje :)
Ja to wszystko wiem i rozumiem.
To jest temat rzeka.
 
reklama
Minie. Miałam też na 2 ciąże tak. Wmawiałam sobie ze coś będzie nie tak. Przy każdym usg czekalam na złe wieści tak żeby się nie rozczarować jakby rzeczywiscie było coś nie tak. Ale ok 20 tygodnia minęło mi to na szczęście :) teraz mam pozytywne myśli ale nie mogę nikomu pow o ciąży. Ledwo rodzina przyjęła rozwód a co dopiero ciąża z innym partnerem. Ale liczę że wszystko się ułoży.
To u Ciebie w ogóle wszystko pogmatwane na raz. A jak dzieci na nowego partnera ?? No bo skoro dzidzia w drodze to jednak planujesz z nim coś dalej.
 
Ja siedzę w pracy, nudzę się jak mops póki co, odświeżam tylko stronę co piszecie a jak na złość kiedy ja w pracy to tu się dużo nie dzieje dopiero później hehe
 
reklama
Do góry