reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Majowe Mamy 2022

Dziewczyny, a mogłybyście mi napisać jakie miałyście przyrosty i ile razy je sprawdzałyście? Czy jezeli jutro po 48h powtórzę badanie i przyrost będzie odpowiedni to w takiej sytuacji czekać do wizyty i juz nie powtarzać?
 
reklama
Ja dopiero zaczęłam swoją przygodę a czuje już ze zbliża się miesiączka…. Czyli prawdopodobnie czeka mnie drugi biochem 😭😭😭
A ja nie podchodziłabym bez powodu do sprawy tak pesymistycznie. O pierwszej ciąży dowiedziałam się po tym jak zamiast okresu dostałam 1 dniowe plamienie, które wyglądało jak okres. Pamiętam, ze bardzo bolał mnie brzuch. Okazało się, ze mam torbiela na macicy, całkiem dużego - nie pamiętam juz wymiarów, bo to bylo 12 lat temu ale doskonale pamiętam jak lekarz mówił o tym, ze jest kilka razy większy niz dziecko. Do końca I trymestru krwawiłam, plamiłam, bylam ze 3 razy w szpitalu, brałam różne leki i urodziłam w terminie zdrową dziewczynkę, ktora dostala 10 pkt, a teraz jest moją najlepszą towarzyszką na maseczki, pogaduchy, paznokcie, zakupy, seriale na Netflixsie. Bądź dobrej myśli, wiem że czasem jest ciężko tak podchodzić do spraw na których nam zależy, ale nic Cię to nie kosztuje, a może bardzo pomoc.
 
Ostatnia edycja:
Zmierzyłam ostatni raz temp spadło z z 37,2 do 37 i właśnie poszłam odłożyć go do szafy !!!
Nie mierzmy już 😱🥺🥺
Zrób sobie dla spokojności betę i prog i dajmy z tym spokój. Stres to największy wróg.
Jutro zaczynam ranną zmianę 6.30 😱😱 ja nie wiem jak ja będę wstawać do tej pracy...a jeszcze koleżanka idzie na zabieg i mam być sama od początku października..kiedy będzie najgorszy czas ..jak oczywiście dotrwam do tych tygodni..już byłam prawie doleczona dziś znów wstałam z bólem gardła ehhh😥😥 herbatkę z nalewka bym sobie wypiła 🤣🤣🤣 pomarzyć dobra rzecz
U mnie dziś rano 36,75 a wczoraj 36,73. Więc nie spadło ale nie jest mega wysoko, może taki urok. Wczoraj wieczorem już zaczęłam sobie wkręcać że piersi mnie mniej bolą i to na pewno prog spada, no głupia 😂😭 Jeszcze jutro zmierzę dla pewności. Ale widać wahania są normalne! Musimy się uspokoić 😂
Cześć dziewczyny. Nieśmiało chciałabym do Was dołączyć, ponieważ wczoraj na około 4 dni przed terminem miesiaczki moja beta wskazywala 31.28 🙂 wg. noram z labolatorium mieści się w normach dla 3 tygodnia ciąży co idealnie zgrywa się z moją ostatnią miesiączka, ktora byla 13.08. Mam od razu do Was pytanie, ponieważ jutro powtórzę betę i czytałam, ze po 2 dobach powinna się podwoić w związku z tym jeżeli bedzie wynosiła min. 62.54 to będzie ok?
Witaj i gratuluję! 🥰 Raczej beta na początku wzrasta bardzo szybko, są też kalkulatory bety i jak będziesz mieć drugi wynik to wtedy wyliczy Ci przyrost 🥰
 
Jesteś przed @?
A ja nie podchodziłabym bez powodu do sprawy tak pesymistycznie. O pierwszej ciąży dowiedziałam się po tym jak zamiast okresu dostałam 1 dniowe plamienie, które wyglądało jak okres. Pamiętam, ze bardzo bolał mnie brzuch. Okazało się, ze mam torbiela na macicy, całkiem dużego - nie pamiętam juz wymiarów, bo to bylo 12 lat temu ale doskonale pamiętam jak lekarz mówił o tym, ze jest kilka razy większy niz dziecko. Do końca I trymestru krwawiłam, plamiłam, bylam ze 3 razy w szpitalu, brałam różne leki i urodziłam w terminie zdrową dziewczynkę, ktora dostala 10 pkt, a teraz jest moją najlepszą towarzyszką na maseczki, pogaduchy, paznokcie, zakupy, seriale na Netflixsie. Bądź dobrej myśli, wiem że czasem jest ciężko tak podchodzić do spraw na których nam zależy, ale nic Cię to nie kosztuje, a może bardzo pomoc.
Ja miesiąc temu miałam stwierdzona torbiel krwotoczna która była w lewym jajniku i według lekarza miała się wchłonąć oraz mam dwie małe torbiele okołojajowodowe po prawej stronie🥺
 
Ja miesiąc temu miałam stwierdzona torbiel krwotoczna która była w lewym jajniku i według lekarza miała się wchłonąć oraz mam dwie małe torbiele okołojajowodowe po prawej stronie🥺
Ale ciąże potwierdziłaś już betą? Sprawdzałaś przyrost? Masz jakieś konkretne powody aby podejrzewać, ze coś się skomplikowało?
 
Dziewczyny, a mogłybyście mi napisać jakie miałyście przyrosty i ile razy je sprawdzałyście? Czy jezeli jutro po 48h powtórzę badanie i przyrost będzie odpowiedni to w takiej sytuacji czekać do wizyty i juz nie powtarzać?
Wystarczy 2x,chociaż ja robiłam 4x z tym że ja jestem po ciąży pozamacicznej w której dwa pierwsze były ok chociaż w dolnej granicy,3 pokazał spadek,4 wzrost znowu.
 
reklama
Do góry