reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Na twoim miejscu bym już nie mierzyła, ale pewnie będziesz ciekawa jaka jest i i tak zmierzysz 🙈
Wg mnie nie potrzebnie się nakręcać, może temp będzie spadać bo tak ma być np a ty będziesz się stresować ze spada
 
reklama
Chyba zbadam proga i bete ostatni raz w poniedziałek bo oszaleje 🙈
Zmierzyłam ostatni raz temp spadło z z 37,2 do 37 i właśnie poszłam odłożyć go do szafy !!!
Nie mierzmy już 😱🥺🥺
Zrób sobie dla spokojności betę i prog i dajmy z tym spokój. Stres to największy wróg.
Jutro zaczynam ranną zmianę 6.30 😱😱 ja nie wiem jak ja będę wstawać do tej pracy...a jeszcze koleżanka idzie na zabieg i mam być sama od początku października..kiedy będzie najgorszy czas ..jak oczywiście dotrwam do tych tygodni..już byłam prawie doleczona dziś znów wstałam z bólem gardła ehhh😥😥 herbatkę z nalewka bym sobie wypiła 🤣🤣🤣 pomarzyć dobra rzecz
 
dzień dobry
Wszystkim miłego dnia.
Ja zaś delikatne plamienie ,mimo że wiem że po cytologi tak może być to już coś tam mi szaleje w głowie.
Nie chciałam leków to nie mam i teraz mam "pretensje" sama do siebie😅😅😅
Ja wychodzę z założenia,że co ma być to będzie.
 
Zmierzyłam ostatni raz temp spadło z z 37,2 do 37 i właśnie poszłam odłożyć go do szafy !!!
Nie mierzmy już 😱🥺🥺
Zrób sobie dla spokojności betę i prog i dajmy z tym spokój. Stres to największy wróg.
Jutro zaczynam ranną zmianę 6.30 😱😱 ja nie wiem jak ja będę wstawać do tej pracy...a jeszcze koleżanka idzie na zabieg i mam być sama od początku października..kiedy będzie najgorszy czas ..jak oczywiście dotrwam do tych tygodni..już byłam prawie doleczona dziś znów wstałam z bólem gardła ehhh😥😥 herbatkę z nalewka bym sobie wypiła 🤣🤣🤣 pomarzyć dobra rzecz
Zdrówka.
Ja mam ochotę na drinka od stycznia 2020😅😅
 
W ogóle weszłam na wagę,a tam prawie 3kg więcej 🙊🙉🙈, tylko jakim cudem.!!??
Pewnie woda.
A ja dla odmiany schudłam z tych nerwów 😥😥no i tak to u mnie działa.
A propos picia 😋 wczoraj mąż nalewki zlewał i mówi patrz już 2.5 tygodnia nawet bez drinka do wieczornego filmu 😎 a nasza 9-latka - tak krótko? a ja bez drinka 9 lat .To jest dopiero długo 🤣🤣🤣
 
A ja dla odmiany schudłam z tych nerwów 😥😥no i tak to u mnie działa.
A propos picia 😋 wczoraj mąż nalewki zlewał i mówi patrz już 2.5 tygodnia nawet bez drinka do wieczornego filmu 😎 a nasza 9-latka - tak krótko? a ja bez drinka 9 lat .To jest dopiero długo 🤣🤣🤣
My tez mamy zrobiona truskawkowa, mieliśmy próbować 3 tyg temu a tak niestety mąż sam próbował a ja mogę obejść się smakiem hehehe
 
reklama
Do góry