reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Szkoda,że mój Doktor urlop ma,bo bym poszła za tydzień na usg samo,żeby zobaczyć serduszko,wtedy taki człowiek spokojniejszy.
Gdzie indziej nie mam się jak umówić bo maż jedzie na delegacje.
 
Dziewczyny, oszaleje prze te 10 dni do kolejnej wizyty😵‍💫. W głowie wszystko analizuje i nie może być teraz 4tc, 5tc też nie, ponieważ 17 dni temu miałam już pierwsza blada druga kreskę na teście 😣 i nie realne jest, żeby po 6 dniach od zapłodnienia wyszedł test ciążowy. Nie mam możliwości zrobienia bety, bo tutaj w Belgii tylko ze skierowaniem od lekarza mogę iść na badania krwi 😣😣😣
 
Dziewczyny, oszaleje prze te 10 dni do kolejnej wizyty😵‍💫. W głowie wszystko analizuje i nie może być teraz 4tc, 5tc też nie, ponieważ 17 dni temu miałam już pierwsza blada druga kreskę na teście 😣 i nie realne jest, żeby po 6 dniach od zapłodnienia wyszedł test ciążowy. Nie mam możliwości zrobienia bety, bo tutaj w Belgii tylko ze skierowaniem od lekarza mogę iść na badania krwi 😣😣😣
To pewnie Doktor się pomylił.
 
Dziewczyny, oszaleje prze te 10 dni do kolejnej wizyty😵‍💫. W głowie wszystko analizuje i nie może być teraz 4tc, 5tc też nie, ponieważ 17 dni temu miałam już pierwsza blada druga kreskę na teście 😣 i nie realne jest, żeby po 6 dniach od zapłodnienia wyszedł test ciążowy. Nie mam możliwości zrobienia bety, bo tutaj w Belgii tylko ze skierowaniem od lekarza mogę iść na badania krwi 😣😣😣
Być może pomyłka lub nie najlepszy sprzęt usg? Wszystko się wyjaśni niedługo, będzie dobrze 🥰
 
reklama
Bije się z myślami czy mierzyć jutro temp, bo jak znowu będzie nisko to stres a jednak wolałabym wiedzieć i się choć trochę psychicznie przygotować jak ma być źle..
 
Do góry