reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Ja tym smarowałam brzuch w poprzedniej ciąży i nie było żadnego rozstępu. Tez nie byłam systematyczna 😛
 

Załączniki

  • CF8AD345-0A7C-42AF-816E-EF8FE5CEF6B3.jpeg
    CF8AD345-0A7C-42AF-816E-EF8FE5CEF6B3.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 57
reklama
taak to taki słodki ból, wcale się nie zloszcze, niech boli 😍 ja mam 22.09 już odliczam dni! 21 września mąż ma urodziny, będzie prezent idealny gdy zobacze serduszko ❤
Oo to będzie fajny prezent 😊 my chcemy dopiero rodzicom powiedzieć właśnie po USG, wcześniejsze poronienie sprawiło że nie chce za wczesnie się chwalić chce wiedzieć że wszystko jest w porządku 😊
 
Mam bio oil, czy on byłby dobry czy może lepiej kupić coś innego? Co polecacie? U mnie z systematycznością też ciężko 🙈 I nie pomyślałam, że już tak szybko trzeba 😅
Tak, bio-oil tez spokojnie możesz natłuszczać bo to typowy tłusty olejek, jak pracowałam w aptece to tez czasami go mamy kupowały. Ja używam teraz olejku z Hippa, a w te wszystkie serie kosmetyczne przeciwrozstępowe to jakoś nie bardzo wierzę, bo nie słyszałam o jakichś ekstra produktach mega skutecznych:)
 
Dziewczyny, a macie tak że pobolewa Was brzuch tak jak na okres?🤔 Nie zawsze ale czasem tak mnie boli jak bym miała dostać okres 😮
Też tak mam. Do tego boli mnie częściej po prawej stronie jajnik i żołądek późnym wieczorem... Dzisiaj jestem 6+1 i idę do lekarza. Może serduszka nie będzie ale przynajmniej dowiem się czy jest wszystko tam gdzie trzeba.
 
Mam bio oil, czy on byłby dobry czy może lepiej kupić coś innego? Co polecacie? U mnie z systematycznością też ciężko 🙈 I nie pomyślałam, że już tak szybko trzeba 😅
Ogólnie to im wcześniej tym bardziej przygotowujesz ciałko do rozciągnięcia, żeby było odpowiednio nawilżone. Nie ma określonego czasu od kiedy, ale ja uważam np ze im wcześniej tym lepiej bo każdy inaczej przybiera na wadze
 
reklama
Też tak mam. Do tego boli mnie częściej po prawej stronie jajnik i żołądek późnym wieczorem... Dzisiaj jestem 6+1 i idę do lekarza. Może serduszka nie będzie ale przynajmniej dowiem się czy jest wszystko tam gdzie trzeba.
O której masz wizytę ? Czekamy na wieści!

Ja bede na wizycie 6+4 ciekawe co zobacze
 
Do góry