reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Dziewczyny, a macie tak że pobolewa Was brzuch tak jak na okres?🤔 Nie zawsze ale czasem tak mnie boli jak bym miała dostać okres 😮
 
Ja nawet nie idę do rodzinnego. Kiedyś chciałam skierowanie na morfologię to mi powiedziała ze mam sobie iść do tego co mi tak wymyślił żebym sobie zrobiła. Jak zapytałam o tsh to mówi a po co? Mówię ze dla siebie chce sprawdzić. To powiedziała ze jak słyszy tekst dla siebie to jej sie nóż otwiera.
jakbym conajmniej chciała zrobić sobie rentgen „dla siebie” a nie inwazyjne badanie krwi.
myśle żeby przed lekarzem iść zrobić te pierwsze badani co przy pierwszej ciąży morfologię mocz glukozę i tsh (nie wiem czy o czymś nie zapomniałam)
 
Ja nawet nie idę do rodzinnego. Kiedyś chciałam skierowanie na morfologię to mi powiedziała ze mam sobie iść do tego co mi tak wymyślił żebym sobie zrobiła. Jak zapytałam o tsh to mówi a po co? Mówię ze dla siebie chce sprawdzić. To powiedziała ze jak słyszy tekst dla siebie to jej sie nóż otwiera.
jakbym conajmniej chciała zrobić sobie rentgen „dla siebie” a nie inwazyjne badanie krwi.
myśle żeby przed lekarzem iść zrobić te pierwsze badani co przy pierwszej ciąży morfologię mocz glukozę i tsh (nie wiem czy o czymś nie zapomniałam)
Ja mam dość fajną ogólna,ale trudno się do niej dostać więc darowałam sobie.
Myślę,że te badania są akurat. Cukru nie robiłam zapomniałam,ale zmierzę w domu.
Ja się cieszę że zrobiłam badania,bo już tsh mi ogarnie i pogadam czy witamin nie kupić tych które mają żelazo bo morfologia niby ok ale wiadomo do końca ciąży będzie spadać(standard u mnie)i się Anemia może zrobić.
 
reklama
Ja mam dość fajną ogólna,ale trudno się do niej dostać więc darowałam sobie.
Myślę,że te badania są akurat. Cukru nie robiłam zapomniałam,ale zmierzę w domu.
Ja się cieszę że zrobiłam badania,bo już tsh mi ogarnie i pogadam czy witamin nie kupić tych które mają żelazo bo morfologia niby ok ale wiadomo do końca ciąży będzie spadać(standard u mnie)i się Anemia może zrobić.
Ja na koniec ciąży milam lepsze wyniki ze lekarz był w szoku bo na ogół się psują. Pamietam ze brałam szelazo bo mi spadała hemoglobina
 
Do góry