reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Dobrze przytyłaś, w normie 😊5-6 kg to nic nadzwyczajnego powyżej 20tc🙂wszystko jest dobrze wiem, że możesz odczuwać dyskomfort ze względu na wagę ale takie uroki ciąży i należy przygotować się na więcej, będzie dobrze 🙂🙂
Ja mam termin na 25.05 z miesiączki a z USG wychodzi od 12 tygodnia że 20.05 więc po 20.05 muszę być gotowa ;p
Obecnie mam 22+5 i przytyłam 5 kg. Kurcze trochę się boje, że za dużo zwłaszcza, że nie mam jakiegoś dużego brzucha...
 
reklama
Czy możesz tutaj lub na priv napisać czy polecasz szczególnie jakaś położną? I czy warto brać 5 dób czy te 2-3 w zupełności wystarcza, oczywiście jeżeli nie ma medycznych przeciwskazań? I ogólnie jak oceniasz tam pobyt, czy coś Ciebie zaskoczyło na plus/minus?
Mogę tylko ja miałam cc wiec nie wiem czy to Cię interesuje. Wykupiłam pakiet na sn, ale dziecko się nie obróciło wiec zmieniłam w między czasie na cc.
 
U mnie chłopak. Już na prenatalnych w 12 tyg tak się jegomość ułożył, że było widać, że chłopak a na USG połówkowym już nie było żadnych wątpliwości :D
 
Ale dziś miałam okropny dzień, mam nadzieję że jutro będzie normalnie wszystko.. podczas chodzenia cały czas bol z prawej strony i jakby prawa nerka ,do tego napiecie jakby skora miała zaraz popekac.. A jak siedziałam czy lezalam wszystko mijalo.. miała któraś coś takiego? Nie wiem czy się martwić czy tak ma być.. dodam że to 25 tc
 
Mnie tez dziś coś pobolewało z prawej strony ale nawet jak leżałam, ale tłumacze sobie, że przecież narządy musza się poprzesuwać aby Julce zrobić miejsce i faktycznie od rana już nie odczuwam dyskomfortu🙂 gorzej ze jestem strasznie niewyspana bo znowu obudziłam się ok 4- obawiam się że mała bardzo upodobała sobie te porę od samego początku i już tak zostanę wystająca z kurami a nawet przed 😂🤣
 
A mnie dalej chyba meczy. Wstałam i pomyślałam że jest ok noc nie boli do momentu jak usiadłam na kibelku i siuski poszły.. boli tylko prawa strona jakby jajnik i bok ale zaraz pod zebrami więc dość wysoko wydaje mi się... sama już nie wiem co to może być...
 
reklama
Do góry