reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Ja robiłam w 18 tygodniu 3D i było ładnie buźkę widać. Tylko niestety bardzo się wiercił i ciężko było uchwycić dobre zdjęcie.
Mój to w ogóle szkoda gadać w 20 czy 21 mi mówił że tłuszczu nie ma i brzydkie będzie... pomyślałam tylko że dla mnie będzie zawsze piękna ale nie chciałam z nim dyskutować dziś powiem żeby zrobił i tyle... A od następnego miesiąca chce zmienić ginekologa bo się przeprowadzamy, a nie wiem czy mogę bo z tego co słyszałam to tu raz na kwartał można
 
Co tu taka cisza.. tak malo majoweczek? Na ktorego terminy macie? Upieklo nam się tym razem albo my się nie upieczemy :) nawet nie chce sobie wyobrażać jak musi być ciężko chodzić z dużym brzuchem w okresie letnim...
 
Mój to w ogóle szkoda gadać w 20 czy 21 mi mówił że tłuszczu nie ma i brzydkie będzie... pomyślałam tylko że dla mnie będzie zawsze piękna ale nie chciałam z nim dyskutować dziś powiem żeby zrobił i tyle... A od następnego miesiąca chce zmienić ginekologa bo się przeprowadzamy, a nie wiem czy mogę bo z tego co słyszałam to tu raz na kwartał można
Lekarz sam jest brzydki ;p ja się mocno skupiłam na tym by wszystkie parametry sprawdził i żeby dopytać czy na pewno jest ok. A to zdjęcie 3D to taki miły dodatek. Ale nie powiem, wzruszyłam się jak zobaczyłam twarz.
 
Ja mam termin na 25.05 z miesiączki a z USG wychodzi od 12 tygodnia że 20.05 więc po 20.05 muszę być gotowa ;p
Obecnie mam 22+5 i przytyłam 5 kg. Kurcze trochę się boje, że za dużo zwłaszcza, że nie mam jakiegoś dużego brzucha...
 
Ja obecnie 25 i 10 kg plus ale ja zawsze szczupła byłam chyba aż za szczupla 50kg przy 160 więc teraz jest ok a termin u jednego cipologa na 3 w aplikacji mi wyszło na 6 a u tego dziada na 8ego więc muszę być gotowa nawet na koniec kwietnia w razie w
 
Ja dziś 25t + 4d i 7,5 kg na plusie. Termin na 1.05 ale dziecko dość małe więc możliwe, że będzie trochę później. A maj też mi się wydaje fajnym terminem na poród :) dość ciepło, wiec w przyszłości będzie mogła córeczka grille urodzinowe organozować. Mam synka z połowy grudnia to jak dla mnie taki majowy termin jednak lepszy, bo "starszak" ma w podobnym czasie i urodziny i Boże Narodzenie.
 
Ja dziś 25t + 4d i 7,5 kg na plusie. Termin na 1.05 ale dziecko dość małe więc możliwe, że będzie trochę później. A maj też mi się wydaje fajnym terminem na poród :) dość ciepło, wiec w przyszłości będzie mogła córeczka grille urodzinowe organozować. Mam synka z połowy grudnia to jak dla mnie taki majowy termin jednak lepszy, bo "starszak" ma w podobnym czasie i urodziny i Boże Narodzenie.
Na też bardzo cieszę się z terminu majowego :) w utraconych ciążach terminy były na jesień więc ta wiosna to chyba jakiś dobry znak ;)
 
reklama
Czy możesz tutaj lub na priv napisać czy polecasz szczególnie jakaś położną? I czy warto brać 5 dób czy te 2-3 w zupełności wystarcza, oczywiście jeżeli nie ma medycznych przeciwskazań? I ogólnie jak oceniasz tam pobyt, czy coś Ciebie zaskoczyło na plus/minus?
Ja rodziłam tam kilka miesięcy temu
 
Do góry