reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Co do prenatalnych , to moje pierwsze dziecko i chce wiedzieć czy wszystko jest dobrze. Robię pappe, nie wiem czy są to statystyki czy nie nawet o tym nie myślalam ale zrobimy bo mam na to pieniądze i to co trzeba będe robić. Moja mama stwierdziła ze mi to niepotrzebne bo będę się później martwić całą ciążę. Ona urodzila ostatnie dziecko 10lat temu mimo ze mogła mieć darmowe to nie robiła ale ja wolę zrobić dla samej siebie.
 
Co do prenatalnych , to moje pierwsze dziecko i chce wiedzieć czy wszystko jest dobrze. Robię pappe, nie wiem czy są to statystyki czy nie nawet o tym nie myślalam ale zrobimy bo mam na to pieniądze i to co trzeba będe robić. Moja mama stwierdziła ze mi to niepotrzebne bo będę się później martwić całą ciążę. Ona urodzila ostatnie dziecko 10lat temu mimo ze mogła mieć darmowe to nie robiła ale ja wolę zrobić dla samej siebie.
Nie wiem czemu boję się Pappy zrobić, bo z pierwszą córką mi obniżyła ryzyko, tzn wyszła dobrze ;)
 
Dzis oglądam zdjęcia fasolki i na początku pisałam Wam ze tętno w 7t4d było 116 i patrząc po waszych byłam zestresowana ze jakos mało. Teraz oglądam opis usg i pisze w badaniu 162 a ona na opisie mi napisała 166 . Już spojrzałam ze norma jest do 160 i ze to za dużo ale czytając dalej na poradach pisze ze może tak się zdarzyć zależy od sprzętu i zestresowanej mamy. Znowu dziewczyny będę przeżywać 🙆🏻
 
Mam nadzieję że jest dobrze
 

Załączniki

  • IMG_20201005_111808.jpg
    IMG_20201005_111808.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 80
reklama
Do góry