reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Hej, a czy lekarz mierzył już czynność serca. Ja w tym samym terminie byłam na USG i lekarz stwierdził czynność serca tylko 70, ale dodał, że ciąża jest młodsza niż to wynika z OM i że jakbym przyszła dzień wcześniej to nic by nie było jeszcze widać. 15 października mam wizytę i strasznie się boję jak to się dalej potoczy. Niskie tętno dziscko może oznaczać jakąś wadę rozwojową😥.
Mi nie mierzył teraz tętna, mówił, że zmierzymy na następnej wizycie 13.10. A który masz teraz dc? Ja byłam kilka dni wcześniej, bo zle się poczułam, i wtedy serduszka nie było prawie widać. A w kilka dni to się unormowało 🙂
 
Z tą grupą na fb to ja odpadam, bo zdecydowanie wolę pisać tutaj, fb nawet nie mam i nie mam zamiaru zakładać :) a co do forum to na grudniówkach 2019 stworzyłyśmy grupę prywatną i nie było problemu z zapamiętaniem kto jest kim i nadal sobie tam piszemy :) Na pierwszej stronie zrobiłyśmy tabelkę z nickami, datami porodów, wiekiem, a potem już po fakcie imieniem, datą porodu, wagą i wzrostem dziecka (w sumie można tam dodać wszystko na co macie ochotę, tylko, że ma to sens dopiero jak grupa będzie prywatna). Ale jeśli większość chce się przenieść na fb to droga wolna, nie będę was trzymać na siłę :D
 
reklama
Do góry