reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Trzymam kciuki! A jakie było tętno zarodka w poronionej ciąży?
Tetaz który tydzień już?
Tętno w 6 tyg było 50 wiec za mało jak na ten tydzień. Obecnie zaczęłam 6 tyg. Wczoraj byłam u lekarza i na chwile obecna trzyma mnie w niepewności bo mówi ze może być to ciąża bliźniacza.
 
Gratulacje ❤



A ile mała ma lat? Ja z doświadczenia wiem, że z uszami nie ma żartów. Moja jak raz złapała, to miała po 10 razy w roku i już jej mieli błony bębenkowe nacinać i dreny wstawiać 😞 a co my przy tym przeszliśmy - myśleliśmy że ma autyzm 😞 pamiętaj, żeby nos był drożny, bo to bardzo ważne. I jak trzeba będzie to antybiotyk.
Nie chcę Cię straszyć, bo często zapalenie uszu po prostu jest. Ale u nas były z tego wielkie kłopoty, więc jestem trochę uczulona i wiem, że najważniejsze żeby nos był drożny.



Duże ilości wit. C, której nie można przedawkować, także w owocach, miód, sok malinowy, może syrop z czosnku sobie zrób - będzie łatwiej ten czosnek przyjąć...



Moja młodsza do 10ego miesiąca budziła się kilka razy w nocy (karmiłam piersią). Chodziłam już do pracy, więc nie byłam w stanie funkcjonować. Odstawiłam i nie dałam niczego w zamian w nocy, bo się bałam o zęby (wody nie chciała). Po jakimś czasie zaczęła przesypiać noce, a ja zaczęłam żyć 😉 morze i u Ciebie tak będzie 🙂
3 lata i to pierwszy ból ucha u moich dzieci. Dwie starsze nigdy a Maja pierwszy raz. Katar ma duży, czycscimy i psikamy. Obserwuję ją, jest taka jak dziecko orzy przeziębieniu. Jak się nie poprawi to lekarz i tyle.
 
Tętno w 6 tyg było 50 wiec za mało jak na ten tydzień. Obecnie zaczęłam 6 tyg. Wczoraj byłam u lekarza i na chwile obecna trzyma mnie w niepewności bo mówi ze może być to ciąża bliźniacza.
Ok, u mnie było 80 w 7... Jakoś dzisiaj mam dzień tragedia, tracę nadzieję. Nie wiem czemu, same czarne mysli.
 
A że tak zapytam to jakie powinno być w 7 tygodniu?
Norma to od 110, każde ponizej 80 może oznaczać jakieś wady...
Także trochę mnie to niepokoi, biorąc pod uwagę fakt, ze mam niski progesteron. Po prostu ciaza się przestała rozwijać. No chodzi mi ta myśl po głowie na maxa dzisiaj. A wczoraj byłam jeszcze dobrej mysli.
 
reklama
Do góry