reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
A wie ktoś jak to jest z wychowawczym gdy chce przejść na l4? Wystarczy że lekarz mi teraz wypisze l4 i automatycznie przerywają i tyle? I jak to jest poznirj czy będę mogła znów dostać wychowawczy gdy teraz przerwałam?
 
A wie ktoś jak to jest z wychowawczym gdy chce przejść na l4? Wystarczy że lekarz mi teraz wypisze l4 i automatycznie przerywają i tyle? I jak to jest poznirj czy będę mogła znów dostać wychowawczy gdy teraz przerwałam?
Wychowawczy możesz przerwać. I zawsze możesz wykorzystać potem do ukończenia któregoś roku życia dziecka. Ale nie pamiętam do ktore go max. Zdaje się że jak od razu pójdziesz na l4 to nawet badań żadnych nie musisz mieć. Ja jeszcze wykorzystałam po wychowawczym urlop wypoczynkowy i musiałam zrobić wszystkie badania lekarskie.
 
Jezu dziewczyny tyle piszecie, że ciężko wszystko nadrobić. Piękne robaczki u was już widać. Ja wizyta dopiero 29 a to będzie już 8 tydzień więc już powinno być wszystko ładnie widać.
Zazdroszczę wam samopoczucia. Ja umieram. Cały dzień jest mega niedobrze, boli mnie żołądek i ciągnie na wymioty, ale nie wymiotuję. A szkoda bo by mi może popuścilo. Czuję się jak na karuzeli. O zgrozo kiedy to chociaż się złagodzi 😭
 
Hej dziewczyny. W piatek mialam rozmowe telefoniczna z polozna ze szpitala by omowic wszystko kiedy skan wizyta z polozna itp. Pierwszy skan mam 03.11 bedziento 12 tydzien. Doczekac sie nie moge. Jak na razie oprocz zatrzymanej miesiaczki I pozytywnego testu nie mam innych objawow (mam nadzieje ze wszystko ok). W pierwszej ciazy zanim sie dowiedzialam ze jestem w ciazy 3 tyg mialam problemy zoladkowe dopiero w 7 tug zaczely sie type objawy zobaczymy jak bedzie teraz... mam nadzieje ze czas szybko poleci do tego listopada 😉 a Wy jak tam sie czujecie dziewczyny?
 
Hej dziewczyny. W piatek mialam rozmowe telefoniczna z polozna ze szpitala by omowic wszystko kiedy skan wizyta z polozna itp. Pierwszy skan mam 03.11 bedziento 12 tydzien. Doczekac sie nie moge. Jak na razie oprocz zatrzymanej miesiaczki I pozytywnego testu nie mam innych objawow (mam nadzieje ze wszystko ok). W pierwszej ciazy zanim sie dowiedzialam ze jestem w ciazy 3 tyg mialam problemy zoladkowe dopiero w 7 tug zaczely sie type objawy zobaczymy jak bedzie teraz... mam nadzieje ze czas szybko poleci do tego listopada 😉 a Wy jak tam sie czujecie dziewczyny?
A gdzie mieszkasz że tak późno?
 
reklama
Hej dziewczyny. W piatek mialam rozmowe telefoniczna z polozna ze szpitala by omowic wszystko kiedy skan wizyta z polozna itp. Pierwszy skan mam 03.11 bedziento 12 tydzien. Doczekac sie nie moge. Jak na razie oprocz zatrzymanej miesiaczki I pozytywnego testu nie mam innych objawow (mam nadzieje ze wszystko ok). W pierwszej ciazy zanim sie dowiedzialam ze jestem w ciazy 3 tyg mialam problemy zoladkowe dopiero w 7 tug zaczely sie type objawy zobaczymy jak bedzie teraz... mam nadzieje ze czas szybko poleci do tego listopada 😉 a Wy jak tam sie czujecie dziewczyny?

Cześć ☺️ Trochę późno pewnie wcześniej terminów nie było?
Ja dzisiaj zaczęłam 7 tydzień. Nie jest źle aczkolwiel szybciej się męczę niż zwykle, w dzień robię sobie drzemki, w nocy śpię i śnią mi się same koszmary. Najgorzej czułam się w 5 tyg (mdłości, bolące nabrzmiałe piersi, ból podbrzusza, plamienia), a od 6 tyg mam spokój oby jak najdłużej ☺️
 
Do góry