reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Hej Dziewczyny, proszę o podpowiedź - wczoraj zrobiłam betę, wyszła 5462, czyli całkiem wysoka, a dwa dni wcześniej na usg doktor nie mogła znaleźć pęcherzyka - pisałam o rozrzedzeniu w macicy, które jej zdaniem może świadczyć, że tam jest ten pęcherzyk. Wydaje mi się, że przy takiej becie - dwa dni wcześniej musiała być w granicach 2000 powinna już dokładnie widzieć pęcherzyk :( co Wy o tym sądzicie? Któraś miała podobnie? Kolejna wizyta pod koniec września i do tego czasu osiwieję :/
A lekarz jaki ma sprzęt usg? Dużo zależy od sprzętu chociaż już przy becie ok 1000 powinni być cos widać. Mówię to każdemu jak ktoś ma wątpliwości: przejdź się do innego lekarza, który spojrzy na to świeżym okiem.
 
reklama
Rzadziej ale tak, czasem coś zakuje jakby było za płytko. Wolałam jednak zbliżenia przed chociaż mój dziś stwierdził że ponoć w ciąży jest lepszy sex 😅
Właśnie ja mam podobne odczucia ,ale z poprzedniej ciąży w tej to naprawdę mi sie nie chce libido spadło do 0.przy robieniu było prawie co dzien A teraz taka posucha. Biedni mężczyźni najpierw rozbudzeni do działania A teraz nagle cisza 😅 priorytety się zmieniły teraz ważny jest sen i żeby nie mdlilo. Ja pierwszy sen mam 21 jak oglądamy film, później się budzę na jakiś czas ,kąpiel i dalej do spania wychodzi że naprawdę sporo tego spania. Może przez przeziębienie.
 
Właśnie ja mam podobne odczucia ,ale z poprzedniej ciąży w tej to naprawdę mi sie nie chce libido spadło do 0.przy robieniu było prawie co dzien A teraz taka posucha. Biedni mężczyźni najpierw rozbudzeni do działania A teraz nagle cisza 😅 priorytety się zmieniły teraz ważny jest sen i żeby nie mdlilo. Ja pierwszy sen mam 21 jak oglądamy film, później się budzę na jakiś czas ,kąpiel i dalej do spania wychodzi że naprawdę sporo tego spania. Może przez przeziębienie.
Mi się teraz nie chce amorów, ale tez mam wrażenie, że w środku jest pustynia, a zawsze lało się jak z kranu i nie było kłopotów z nawilżeniem. Pomijam kwestię że bym tylko spała.
 
reklama
Do góry