reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Nie stresuj się, zobaczysz wszystko będzie dobrze ! Kiedy następna wizyta?
Nastepna wizyta 1pazdziernika. Do swojego gin na nfz. Dzisiaj byłam prywatnie u jakiegoś bo się zestresowalam że moge być nawet w 9 tyg a w sierpniu miałam takie plamienie rzed okresem itp.
Ale się uspokoiłam że to wczesna ciąża.

Ja mam córkę już Maje [emoji4]
Co do płci chciałabym synka ale jakby córa to też fajnie więc obojętnie [emoji4]. Bedzie synek czuję, oby zdrowy i szczęśliwy [emoji6]
 
reklama
Nastepna wizyta 1pazdziernika. Do swojego gin na nfz. Dzisiaj byłam prywatnie u jakiegoś bo się zestresowalam że moge być nawet w 9 tyg a w sierpniu miałam takie plamienie rzed okresem itp.
Ale się uspokoiłam że to wczesna ciąża.

Ja mam córkę już Maje [emoji4]
Co do płci chciałabym synka ale jakby córa to też fajnie więc obojętnie [emoji4]. Bedzie synek czuję, oby zdrowy i szczęśliwy [emoji6]
Ja mam Maje i Amelie. Jakby była 3 dziewczynka to chcemy Helenę A chłopak to nie wiem. Podoba nam się Jakub, Aleksander i Wiktor.
 
Dziewczyny a kiedy zamierzacie mówić bliskim ze spodziewacie się dzidziusia? Ja chciałam w 12 tygodniu ale czy uda mi sue tak długo ciąże ukryć 😅
Ja najbliższej rodzinie powiem po pierwszej wizycie w 7tc. Mamie muszę wtedy powiedzieć bo będzie mi pomagać przy wyborze sukienki na wesele A do grudnia to jeszcze urosnę :) A reszcie znajomym i rodzinie to przy okazji :)
My też liczymy po cichu na córkę imię mamy od początku wybrane zawsze miała być Liliana a ja już miałam sen że będzie synek i mówiliśmy na niego Nikoś od Nikodema 😄
Mój M. Mówi że koniecznie ma być Nikodem i w sumie nie miałabym nic przeciwko gdyby nie to że pies sąsiadów ma tak na imie 🤣
No i kojarzy mi się z filmu Nikos Dyzma "Nikoś kur**" 🤣
A mnie się z kolei bardzo podoba Tymek. Dziewczynki wiem że nie będę mieć bo za mocne geny mają w rodzinie :)
 
reklama
Ja najbliższej rodzinie powiem po pierwszej wizycie w 7tc. Mamie muszę wtedy powiedzieć bo będzie mi pomagać przy wyborze sukienki na wesele A do grudnia to jeszcze urosnę :) A reszcie znajomym i rodzinie to przy okazji :)

Mój M. Mówi że koniecznie ma być Nikodem i w sumie nie miałabym nic przeciwko gdyby nie to że pies sąsiadów ma tak na imie 🤣
No i kojarzy mi się z filmu Nikos Dyzma "Nikoś kur**" 🤣
A mnie się z kolei bardzo podoba Tymek. Dziewczynki wiem że nie będę mieć bo za mocne geny mają w rodzinie :)
Haha no to prawda bo gdy powiedziałam o tym mojemu to to samo stwierdził haha 🤣 Tymek też fajnie, niespotykane w moich stronach😊
 
Do góry