reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Ja mam dwóch synów Kacpra i Nikosia :) Teraz chcieliśmy jak by była dziewczynka to Mia albo Marysia . A dla chłopczyka Tymek 😃
O jeszcze się okaże że będziemy mieć razem córki i tak samo będa mieć na imię bo ja też myślę o Mia😜 ja gdyby był 3 chłopiec to kompletnie nie mam pomysłu. Już dla mojej dwójki miałam problem żeby im imię wymyślec
 
Ja mam córkę, ale mi obojętne. Chociaż moi rodzice mają 5 wnuczek to jakiś wnuk by się im przydał 😀
U mnie w rodzinie mam młodsza siostrę po której za 9 miesięcy urodziła się córka mojego brata i wszyscy mieszkaliśmy razem. Małe gdy podrosły o wszystko się kłóciły ,te same zabawki na święta,te same słodycze , wszystko musiało być takie same bo zazdrość i płacz. Jak urodził się im syn to do teraz jest oczkiem w głowie, bo jest zupełnie inaczej niż z dziewczynami. Może dlatego ze jest rodzynkiem i cała uwaga skupia się na nim. A dziadek jaki zadowolony ze ma wnuka bo wszędzie za nim chodzi i mu pomaga 😄 fajnie jak jest chłopak i dziewczynka ale nie mamy na to wpływu, aby zdrowe to najważniejsze 😊
 
O jeszcze się okaże że będziemy mieć razem córki i tak samo będa mieć na imię bo ja też myślę o Mia😜 ja gdyby był 3 chłopiec to kompletnie nie mam pomysłu. Już dla mojej dwójki miałam problem żeby im imię wymyślec
Może jeszcze kiedyś uda nam się spotkać 😝 dużo jest imion dla chłopaków , my w sumie zawsze wiedzieliśmy bo wpadło coś w ucho i tak zostało 😃 a może nie bedziesz musiała szukać dla chłopaka imienia 😝
 
A ja na syna 🤣 mój mąż bardziej, bo zyje pod jednym dachem z 5 babami i jeszcze na.podorku suka i kotka 🤣
Mój mąż też na syna ale i ja też. Mam już 3 córki. Synek byłby odmianą 😂 zresztą i tak już mówiąc o dziecku mówię Kazik😆
Oczywiście najważniejsze jest zdrowie, jedbak nie powiem, że mógłby to być synek😄
 
reklama
Nastepna wizyta 1pazdziernika. Do swojego gin na nfz. Dzisiaj byłam prywatnie u jakiegoś bo się zestresowalam że moge być nawet w 9 tyg a w sierpniu miałam takie plamienie rzed okresem itp.
Ale się uspokoiłam że to wczesna ciąża.

Ja mam córkę już Maje [emoji4]
Co do płci chciałabym synka ale jakby córa to też fajnie więc obojętnie [emoji4]. Bedzie synek czuję, oby zdrowy i szczęśliwy [emoji6]
Też mam Maje:)
Ja też jakoś czujenze syn.
Do stosunku doszło, wg moich obliczeń już po owulacji, w ostatnim dniu płodnym, więc jak legendy głoszą, syna robi się po owulacji. No chyba, że się cykl wydłużył.
 
Do góry