reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Dziewczyny a kiedy zamierzacie mówić bliskim ze spodziewacie się dzidziusia? Ja chciałam w 12 tygodniu ale czy uda mi sue tak długo ciąże ukryć 😅
 
reklama
Dziewczyny a kiedy zaczyna być widoczne bicie serduszka?
U mnie 5t1d wychodzi od ost miesiączki.
Na razie tylko widać pęcherzyk.
Widać tez moje cięcie po cc. Na szczęście dzidziuś daleko od blizny.
IMG_20200918_160250.jpeg
 
A widzisz ja do wizyty w stresie jestem że mi powie że będą 2 maluchy bo nie ma w mojej rodzinie pokolenia żeby bliźniaków nie bylo
Ja też się obawiam takiej informacji... W rodzinie były bliźniaki a ja nie jestem gotowa na dwóch noworodków i 2,5 latka... Tym bardziej że poza mężem który wiadomo pracuję to nikt mi nie pomoże, rodzice tez oboje pracują teściowe są daleko. 😁
 
Ja też się obawiam takiej informacji... W rodzinie były bliźniaki a ja nie jestem gotowa na dwóch noworodków i 2,5 latka... Tym bardziej że poza mężem który wiadomo pracuję to nikt mi nie pomoże, rodzice tez oboje pracują teściowe są daleko. 😁
Ja mam teściów na miejscu bo mieszkają pod nami :p ale oboje pracują . Moi rodzice tak samo mąż pracować musi a ja się obecnie zajmuje niespełna rocznym bąblem ;)
 
Dziewczyny a kiedy zaczyna być widoczne bicie serduszka?
U mnie 5t1d wychodzi od ost miesiączki.
Na razie tylko widać pęcherzyk.
Widać tez moje cięcie po cc. Na szczęście dzidziuś daleko od blizny. Zobacz załącznik 1177942
Miałaś komplikacje jakieś że cięcie robili czy dzidziuś za duży czy chciałaś? Ja miałam cięcie bo miałam zaostrzenie stanu przedrzucawkowego :/
 
Dziewczyny a kiedy zaczyna być widoczne bicie serduszka?
U mnie 5t1d wychodzi od ost miesiączki.
Na razie tylko widać pęcherzyk.
Widać tez moje cięcie po cc. Na szczęście dzidziuś daleko od blizny. Zobacz załącznik 1177942
Mi się wydaje, że ciąża widoczna na usg będzie młodsza niż tygodniowo z miesiączki. Jak ja poszłam pierwszy raz na wiZytę to była dosłownie kropeczka taki malutki pęcherzyk, a dopiero w piątym tygodniu było widać pęcherzyk z powstającym zarodkiem . W 7 tygodniu bicie serduszka i dzidziusia było widać. Jak bedziesz chciała mogę wrzucić zdjęcia od pierwszego usg ;)
 
reklama
Do góry