reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny ile bierzecie tabletek dziennie kwasu foliowego i ile ma u was jedna tabletka jednostek bo na moim pisze 1-2 tabletka dziennie(dziś kupiłam) i nie wiem czy brać jedna czy dwie.
Ja biorę Prenatal Uno (nie wiem, czy nazwa jest poprawnie widoczna to dodam też tak: Pre*na*tal U*no) :) i tam jest jakiś Folactiv 800ug, co chyba odpowiada tej standardowej dawce 400 kwasu foliowego.
 
Ja 21 😀
mam nadzieje ze dam radę, jedynie studiuje kierunek na którym mam laboratoria.. teraz większość zajęć mam zdalnie a na uczelnie mam chodzić 2 razy w tygodniu. Jednak laboratoria odbywac się beda normalnie, liczę na to ze będę mogła na nie uczęszczać :)

Dasz radę dziewczyno !:) Ja mam 27 i 6 letniego syna :)
 
reklama
Ja do ginekologa idę dopiero za tydzień więc wtedy myślę mi coś przepisze innego, narazie kupiłam tylko kwas foliowy 😉
Wiesz co ginekolog raczej nie przepisuje witamin, może coś polecić ale decyzja które i tak należy do Ciebie. Poczytaj sobie i coś wybierz...ginekolog po prostu poleci Ci te od których przedstawiciela handlowego dostał jakiś prezent :D niestety tak to działa. Mój mówi, że tak naprawdę obojętne, które się bierze ważne, żeby miały kwas foliowy 400 i Wit D 2000 a reszta składu już trochę mniej ważna chyba, że ktoś ma jakieś niedobory, ale w tamtej ciąży raczej dawał próbkę 3 Prenatal Uno a w tej Pregna DHA, bo po prostu takie gratisy dostał :) ja w pierwszej brałam ten Prenatal to i teraz to samo pociągnę.
 
Do góry