reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Ja też rodziłam jak miałam 21 lat :) I do końca studiowałam Ale zaocznie za to dojezdzalam 250 km na studia :) skończyłam wcześniej semestr A tydzień później urodziłam przedwcześnie. Także broniłam się we wrześniu:)
Ja pierwsza córkę urodziłam jak miałam 22, poród 21 września A pod koniec czerwca była obrona licencjatu 👍😊
 
reklama
Wiesz co ginekolog raczej nie przepisuje witamin, może coś polecić ale decyzja które i tak należy do Ciebie. Poczytaj sobie i coś wybierz...ginekolog po prostu poleci Ci te od których przedstawiciela handlowego dostał jakiś prezent :D niestety tak to działa. Mój mówi, że tak naprawdę obojętne, które się bierze ważne, żeby miały kwas foliowy 400 i Wit D 2000 a reszta składu już trochę mniej ważna chyba, że ktoś ma jakieś niedobory, ale w tamtej ciąży raczej dawał próbkę 3 Prenatal Uno a w tej Pregna DHA, bo po prostu takie gratisy dostał :) ja w pierwszej brałam ten Prenatal to i teraz to samo pociągnę.
No mi zawsze polecał i takie kupowałam ale już nie pamiętam jakie to były
 
Nooo to będziemy mieć wesoło [emoji16][emoji6]
Mój synek miało być :p
Ja 26 [emoji6]
Na pewno dasz sobie radę. Ja uczyłam się w 2 poprzednich ciążach. Teraz na szczęście mam spokój bo już mam studia skończone [emoji846] wszystko da radę jeśli się chce.

Ile wogole macie lat kobietki?
Ja też nie zdążyłam haha tak wyszło. Datę liczę że 20 bo 13 sierpnia był okres.
Tak szczerze mówiąc to się nie zdążyłam zdecydować bo po prostu już jest :)
Mam tak samoo z tym brzuchem
Mam tak wzdęty brzuch że wyglądam jakbym w 5miesiacu juz byla...
 
reklama
Do góry