reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

mnie też wysypało, to samo broda, policzki to jakiś koszmar i nic nie pomaga, maseczki z glinki, oczyszczanie itp. no nic. Czasem się maluję, ale dbam o dokładne oczyszczanie, a to i tak nic nie daje.

Któraś wspominała o zaparciach, więc też się z tym męczę, ale zmieniłam ostatnio trochę dietę, lekarz zalecił mi, aby pić siemię lniane i dużo wody, jem więcej warzyw i owoców i zrezygnowałam całkowicie ze słodyczy i soli (wiadomo sól jest w wielu produktach, ale nie dosalam nic i nie słodzę). Powiem Wam, że jest poprawa i samopoczucie lepsze, chociaż nadal mam mdłości.
 
reklama
Kilka słów o mnie :) Jestem z Wrocławia. Z ciekawości czy ktoś jeszcze z okolic? To moja pierwsza ciąża i obecnie 15tc. Póki co chłopak, ale czekam na połówkowe w styczniu, żeby się upewnić :) Też jeszcze pracuje i trochę śledziłam forum, ale planuje się uaktywnić. Faktycznie łatwiej się wypowiedzieć na zamkniętym forum. Poza tym mija gorący okres w pracy i będzie mi łatwiej. Co do sesji ja planuje sobie zrobić brzuszką. Sama nie byłam wcześniej w ciąży, ale moja siostra była i początkowo nie chciała zdjęć w ciąży, ale ostatecznie kilka fotek jej zrobiłam. Potem wywołała i była zadowolona że ma pamiątkę. Zawsze można zrobić w miarę wcześnie jak jeszcze brzuszek nie jest ogromny. Poza tym dobry fotograf czyni cuda:)
A ja też z Wrocławia, no teraz od roku już z Kielczowa ale do Wrocławia mam aż 1 km wiec niech zostaje 🤣
 
Mnie też straszniee wysypało.. malować się maluje, bo czuje się dzięki temu zadbana ale przestawiłam się na same minerały to może trochę lepiej będzie. Plus codziennie się skupiam bardziej na oczyszczaniu.
Ponoć w 2 ciąży można czuć wcześniej :D
Ja jeszcze nic nie czuje, ale za wcześnie jeszcze.
Ja już nie pamiętam kiedy się ostatnio malowałam...
U mnie już prawie 19 tc.
 
A mialyscie już test obciążenia glukoza, chyba tak się to nazywa? Jeśli tak to w jakim tygodniu się to robi? Bo ja nie wiem czy lekarka mi powiedziała że przed następną wizyta mam zrobić czy po świętach będziemy robić, będę musiała do niej zadzwonić 🤔
ja robiłam we wtorek... bleee 🤢
muszę wyniki podejrzeć i wydrukować przed wizytą u gina za 2 tyg i mocz z posiewem dorobić, ale wszystko jest przeciwko mnie, bo u mnie w aptece nie ma pojemników na mocz na posiew 😆
 
ja robiłam we wtorek... bleee 🤢
muszę wyniki podejrzeć i wydrukować przed wizytą u gina za 2 tyg i mocz z posiewem dorobić, ale wszystko jest przeciwko mnie, bo u mnie w aptece nie ma pojemników na mocz na posiew 😆
Sluchajcie a ja czytałam wczoraj że niby można wziąć sobie soku z cytryny i dodać do tego roztworu żeby tak nie mulilo 🤣 czy któraś testowala? 😁
 
Możma kupić glukozę smakową
Oooo to o tym nie słyszałam :D dzięki! Dobrze ze są takie specyfiki i sposoby bo aż mi się niedobrze robi na sama myśl :D

Wogole dziewczyny podzielę się z Wami moim prywatnym, osobistym "dramatem"😂 od początku ciąży od niczego mnie nie odrzucilo, miałam apetyt itd.. Przedwczoraj piekłam pierniki i.. W momencie gdy poczułam ich zapach dostałam takich mdłości🤣 ale jeść mogę bez problemu, tylko ten zapach... 😂
 
reklama
Do góry