reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Ankieta wypełniona :)

Nie wiem jak reszta dziewczyn ale myślę że moglybysmy zrobic zamknięte forum.
Jak bylam na lipcowkach 2019 to jakoś po prenatalnych zrobilysmy forum zamknięte.
U nas też zamknięte grono w październiku 2019. Wiadomo, tu może każdy z buta wejść i czytać, a tak jest więcej prywatności
 
No dobra widzę, że na razie wszyscy są za :) i zakładam, że wszyscy będą za, bo to w sumie da nam tylko więcej prywatności i tyle :) ... a czy jest ktoś kto chciałby się tym zająć? Napisać do aniaslu z prośbą o zamknięcie forum i zostanei jego moderatorką (wiem brzmi dumnie ale tak naprawdę nie będzie z tym raczej za bardzo pracy :) ) ???
 
No dobra widzę, że na razie wszyscy są za :) i zakładam, że wszyscy będą za, bo to w sumie da nam tylko więcej prywatności i tyle :) ... a czy jest ktoś kto chciałby się tym zająć? Napisać do aniaslu z prośbą o zamknięcie forum i zostanei jego moderatorką (wiem brzmi dumnie ale tak naprawdę nie będzie z tym raczej za bardzo pracy :) ) ???
Napisalam w sprawie zamkniętego wątku do Ani :)
Jak odpowie na moją wiadomość dam Wam znac :)
 
Ostatnia edycja:
Z tym prywatnym forum to samo ostatnio myślałam... Jakoś mam czasami opory żeby coś napisać majac świadomość ze kazdy może tu wejść i poczytać...
 
Hej dziewczyny jestem załamana. Byłam dziś u lekarza i lekarz prawdopodobnie zadecyduje założenie pessara. Boli mnie brzuch napina się okropnie jak skała i ciągnie w dół. Dziecko napiera bardzo na szyjke. A to dopiero 15 tydzień.
 
Hej dziewczyny jestem załamana. Byłam dziś u lekarza i lekarz prawdopodobnie zadecyduje założenie pessara. Boli mnie brzuch napina się okropnie jak skała i ciągnie w dół. Dziecko napiera bardzo na szyjke. A to dopiero 15 tydzień.
Ale to zaczęła Ci się już szyjka skracać? Lekarz ją może mierzył? Ogólnie wiem, że łatwo powiedzieć, ale nie denerwuj się. Jeśli będzie konieczność założenie pessera to założysz, w końcu to od tego jest, żeby pomóc jeśli ciało nie do końca daje samo radę. Z takim pessarem też czasem można chodzić bardzo bardzo długo i nawet urodzić ostatecznie po terminie. Głowa do góry! Bierzesz jakieś leki, czasem na skurcze/napianania lekarze polecają magnez czy no-spę.
 
reklama
W nawiązaniu do zamkniętego forum otrzymalam info zwrotne od Ani, ze potrzeba jeszcze jednej moderatorki i listy osób które mają być na zamkniętym.

Wiec kto chętny na drugą moderatorkę?
I prośba do dziewczyn o zgłaszanie się kto chce przejsc na zamknięte forum, piszcie na forum ze sie zgłaszacie ja sobie bede spisywać, kolejno dam Wam do wglądu kogo zapisałam i jeżeli wszystko będzie się zgadzać przekażę listę do Ani.
Zgłoszenia zbiorę w środę o godzinie 19.00 zeby każdy na spokojnie mógł zgłosić się bo zdaje sobie sprawę że nie wszyscy wchodzą tu codziennie.

Jak macie jakieś inne sugestie piszcie śmiało :)
 
Do góry