reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2021

Hej 🤝
Wiele kobiet pisze o skurczach macicy właśnie, jestem w stanie zrozumieć rozciągająca się macicę itp. Owszem obawy zawsze są tym bardziej, gdy człowiek stara się wiele lat o dziecko. Mnie nie przerażają bóle, ale jak widzę jasnoróżowy śluz to wariuje. Wpatruję się jak wariat w papier 🤦 jakby miało to coś zmienić.
Gratuluję 11 tygodnia 🌺 oby wszystko było dobrze 🌺 ja również w piątek mam wizytę, ale samo USG. Daj znać 🤜🤛
O super, to też w takim razie trzymam kciuki. Ja jadę z moczem i na pobranie krwi no i mam nadzieję na USG też, bo ostatnio byłam miesiąc temu. Dam znać i też czekam na wiadomości od Ciebie. 🤗 Powodzenia. 🙂
 
reklama
Hej dziewczyny! Byłam na czerwcowych, bo mi tak aplikacja pokazała 2 tygdonie temu, a lekarz wczoraj powiedział, że mamy termin na 29 maj więc biorę manatki się przenoszę tutaj 😀 Wczoraj na wizycie widziałam ludka 1,6 mm, główka, rączki, nóżki, serduszko 🥰 Byłam w szoku że w dwa tygodnie, z kropki, zrobiło się już tak dużo! Pozdrawiam :) 8+1 dzisiaj.
W 8t1d mój maluszek również miał 1,6 cm. Gratuluję. 🤗
 
A dziewczyny zmieniło się coś u was w pracy odkąd powiedziałbyscie, że jesteście w ciąży?
Bo ja mam wrażenie, że nie :/ wręcz przeciwnie, bardziej się boją, że nie zrobię tego co do mnie należy :/
 
A dziewczyny zmieniło się coś u was w pracy odkąd powiedziałbyscie, że jesteście w ciąży?
Bo ja mam wrażenie, że nie :/ wręcz przeciwnie, bardziej się boją, że nie zrobię tego co do mnie należy :/
U mnie się zmieniło. Pracodawca się o mnie martwi o zawsze pyta jak się czuję, a warunki pracy mam dobre. Ale to dlatego, że mu na mnie zależy i chce, żebym wróciła do pracy po macierzyńskim.
 
Hej, jestem już po prenatalnych i lekarz powiedział że wszystko na USG jest w normie. Trochę maleństwo nie chciało współpracować bo urządziło radosny taniec króla Juliana i machało rączkami i nóżkami co utrudniało zrobienie zdjęć do pomiaru 😂 Ale na ogólny wynik wraz z testem pappa muszę poczekać, mają do mnie dzwonić z poradni genetycznej.
 
Dziewczyny chyba łapie mnie przeziębienie. Gardło zaczyna boleć i kaszel się pojawił. 😔 Chciałam sobie nasmarować szyję i dekolt amolem (zawsze pomagał) ale w ulotce jest napisane, że w ciąży trzeba się skonsultować z lekarzem przed zastosowaniem, a jadę dopiero w piątek do ginekologa. Wiadomo, że spożywać nie należy, ale jeśli chodzi o smarowanie? Co myślicie.
 
Dziewczyny chyba łapie mnie przeziębienie. Gardło zaczyna boleć i kaszel się pojawił. 😔 Chciałam sobie nasmarować szyję i dekolt amolem (zawsze pomagał) ale w ulotce jest napisane, że w ciąży trzeba się skonsultować z lekarzem przed zastosowaniem, a jadę dopiero w piątek do ginekologa. Wiadomo, że spożywać nie należy, ale jeśli chodzi o smarowanie? Co myślicie.

Link do: Amol w ciąży - Rodzice.pl
Takie coś na necie znalazłam. Ogólnie ja nigdy nie stosowałam amolu🙂 Jedynie gdy gardło mnie bolało to płukałam mieszanką wody z wodą utlenioną.
 
Dziewczyny chyba łapie mnie przeziębienie. Gardło zaczyna boleć i kaszel się pojawił. 😔 Chciałam sobie nasmarować szyję i dekolt amolem (zawsze pomagał) ale w ulotce jest napisane, że w ciąży trzeba się skonsultować z lekarzem przed zastosowaniem, a jadę dopiero w piątek do ginekologa. Wiadomo, że spożywać nie należy, ale jeśli chodzi o smarowanie? Co myślicie.
A masz możliwość zadzwonić, napisać email do ginekologa, żeby się poradzić?
 
Amol chyba rozgrzewa, a substancje rozgrzewajace nie sa wskazane w ciąży bo zwieksza sie ukrwienie macicy i moze powodowac krwawienia skurcze itp. Jak ja bylam u lekarza z przeziębieniem w ciazy to mowila zebym nie pila prawdziwego soku z malin bo on tez za bardzo rozgrzewa. Mam gdzies kartke z lekami ktore mi spisala jako bezpieczne w ciazy. Poszukam i Wam napiszę
 
reklama
A masz możliwość zadzwonić, napisać email do ginekologa, żeby się poradzić?
Dodzwonienie się do tej przychodni graniczy z cudem, a poza tym mają czynne tylko do godziny 12 i i tak odbiera tylko wredna położna. Wezmę Apap, nasmaruje się tym amolem i wypije herbatę z cytryną, imbirem i miodem i dotrwam do piątku mam nadzieję. Od męża się chyba zaraziłam...
 
Do góry