reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2021

To ja jak narazie wagowo poleciałam w dół o kilogram.. a który jesteś tydzień ? Ja po sobie nic a nic jeszcze nie widzę żeby coś brzuszek urósł 😁
Jestem w 10 tygodniu i 3 dniu. Może brzuch nie jest jakoś specjalnie widoczny, ale miarka i niedopinajace się spodnie mówią swoje. 😁 Ja osobiście widzę lekkie "wybrzuszenie" i mój maz też widzi. A Ty który tydzien?
 
reklama
Jestem w 10 tygodniu i 3 dniu. Może brzuch nie jest jakoś specjalnie widoczny, ale miarka i niedopinajace się spodnie mówią swoje. 😁 Ja osobiście widzę lekkie "wybrzuszenie" i mój maz też widzi. A Ty który tydzien?
Ja dzisiaj według usg 8+0 tc, według om 7+5. To ciekawe, w takim razie czekam co u mnie będzie za 2 tygodnie 😁😊
 
Ja dzisiaj według usg 8+0 tc, według om 7+5. To ciekawe, w takim razie czekam co u mnie będzie za 2 tygodnie 😁😊
Ja w 8+0 tc pierwszy raz zobaczyłam maluszka i usłyszałam serce 😁 ogólnie jeśli chodzi o objawy dokuczała mi głównie senność, zmęczenie, zawroty głowy i częste sikanie, a im dalej tym gorzej. Teraz mam solne bóle głowy zwłaszcza w nocy i często jakieś jedzenie potrafi mi tak zaszkodzić, że się męczę kilka godzin 🤪
 
Dziewczyny a jak wasze odżywianie ? Ja starań się jeść dobrze ale dzisiaj miałam taka ochotę na kfc i teraz siedzę i jem kurczaka mając wyrzuty sumienia... a jak u was ?
Ja miałam wczoaj Kfc :) a dziś zamówilłam zupę krem z pomidorów i pizzę. Ostatnio się bardzo po restauracjach żywię, ale nie mam totalnie sił gotować ;/
 
A to ja z wagą bardziej poszalałam, bo mam już +1,5kg a dziś 11t+1 (USG) lub 11t+4 (OM). Ale tak to jest jak na ciągłe mdłości pomaga tylko jedzenie i sobie go nie żałuję :)
 
Ja to znowu potrafię coś zjeść i od razu zwrócić ... zależy od dnia :/
To ja mam jakoś inaczej, mdłości miałam całodniowe (teraz już trochę mają mniejszą częstotliwość), ale do wymiotów nie doszło :) chociaż czasem to już mną tak telepie, że nie raz wisiałam nad muszla, ale nic nie leci 😅 Bardzo mnie to zaskoczyło, bo w pierwszej ciąży jak zaczęłam wymiotować w okolicach 8-9 tygodnia to trwało to (dzień w dzień) do 16 tygodnia, a potem do 23tygodnia się tak raz w tygodniu nadal zdarzało. A teraz już 11 tydzień skończony i nic :D
 
Jestem w 10 tygodniu i 3 dniu. Może brzuch nie jest jakoś specjalnie widoczny, ale miarka i niedopinajace się spodnie mówią swoje. 😁 Ja osobiście widzę lekkie "wybrzuszenie" i mój maz też widzi. A Ty który tydzien?

Ja dzisiaj wg om mam 10+4, a USG 11+1. Brzuch mam widoczny gdy mam zaparcia🙂 Jak jestem po wc brzuszek już nie jest wzdęty. Zauważyłam, że gdy leżę to wzgórek na brzuchu okolice macicy jest większy jak w 8 tygodniu 🙂
 
reklama
Dziewczyny a bolały/bolą Was plecy? Właśnie jakoś dopadł mnie ból pleców, tak jakby nie wiem nerki. Nie wiem id czego, leżę praktycznie cały czas. Czyżby właśnie od leżenia ? 😅

a powiem Wam ze zazdoeszcze Wam ze już jesteście ponad 10 tygodniem jakoś nie wiem ja najbardziej czekam na ten 10 tydzień a później żeby skończyć 1 trymestr. Teraz każdy dzień mi się tak strasznie dłuży...
 
Do góry