reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2021

A powiedzcie jak z przytulankami? Bo ja szczerze jeszcze nic odkąd się dowiedziałam o ciąży. Nie wiem dlaczego, nie czuje się najlepiej plus przyznam szczerze, ze się trochę boje (jestem przed pierwsza wizyta). Ale mam tez poczucie winy, ze zaniedbuje partnera. Jak jest u Was ?

Nie. Nie pytałam nawet ginekologa. Raz mi brązowe poleciało podczas aplikacji luteiny i się wystraszyłam więc dziękuję bardzo za takie coś 😀
W ogóle przypomniał mi się standup o współżyciu i dziecku w brzuchu 😂
 
reklama
Opowiem Wam i moją historię u mnie syn wcześniak 1700 g 42 cm urodzony w 34 tygodniu przez CC. W ciąży pod koniec miałam fatalne wyniki I tylko dzięki lekarzowi do którego poszłam prywatnie przez moje złe przeczucia udało się donosić ciążę do takiego stanu że się syn urodził. Poprzedni lekarz u którego robiłam USG zbagatelizował problem. Miałam stan przed rzucawkowy czyli nadciśnienie białko w moczu niedokrwistość. po lekach ciśnienie dochodzilo do 200 /160 stąd decyzja o cc. Syn dostal 10 pk ale potem był na oddechu podtrzymywany. W szpitalu spędził miesiąc, mnie wypisali po tygodniu więc te kilka tyg dojeżdżałam do niego codziennie z pokarmem który skrupulatnie odciągałam w domu.cc znioslam super nawet ze szwami jeździłam do niego pociągiem z tym mlekiem. To chyba w wielkim skrócie moja historia
Jesteś mega dzielną Mamą!💛
 
A powiedzcie jak z przytulankami? Bo ja szczerze jeszcze nic odkąd się dowiedziałam o ciąży. Nie wiem dlaczego, nie czuje się najlepiej plus przyznam szczerze, ze się trochę boje (jestem przed pierwsza wizyta). Ale mam tez poczucie winy, ze zaniedbuje partnera. Jak jest u Was ?
Ja też się boję, jest jeszcze tak wcześnie, to taki mały organizm. Niby lekarka nic nie mowila, ze nie powinnismy, ale czuję się spokojniej kiedy się wstrzymujemy. Nie ma co ukrywać, jest to jednak uciążliwe 😢
 
Ja mam glukozę 98,6. W grudniu i w maju miałam niecałe 92. Także niestety coś wzrosło nie wiem czemu. Pewnie krzywa będzie jak nic ale ja już panikuje
Ja poprzednio w ciazy krzywą cukrową robilam kilka razy, tzn mialam juz wczesniej zrobić kolo 8 tyg ale wymioty mi to uniemozliwily. A potem tak mdlalam, ze nie chcieli mi jej porobić. Finalnie cukrzycy nie miałam, ale cukier na czczo mialam za wysoki, chociaż niższy niz przed ciążą. Teraz mnie zaczęło odrzucać od jedzenia😭
 
W którym tyg byłyście jak się umawialyscie na prenatalne? Ja mam dziś 8t1d i nie wiem czy już dzwonić czy nie.. wizytę mam dopiero za 11dni a potem już może nie być miejsc i tak się waham
 
reklama
Do góry