reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
A czy na fb widać że Się tam dodałam?
Tzn zaakceptowałam kogoś ale nie wiem czy Ty to Ty bo tu mamy jakieś nicki A tam imię i nazwisko. A jeśli pytasz czy twoi znajomi widzą że jesteś w takiej grupie to odp brzmi nie bo to jest grupa prywatną A nie publiczna .Jak już będzie taka pewna i stała to można zaznaczyć opcję że nikt nie może jej wyszukać.
 
Tzn zaakceptowałam kogoś ale nie wiem czy Ty to Ty bo tu mamy jakieś nicki A tam imię i nazwisko. A jeśli pytasz czy twoi znajomi widzą że jesteś w takiej grupie to odp brzmi nie bo to jest grupa prywatną A nie publiczna .Jak już będzie taka pewna i stała to można zaznaczyć opcję że nikt nie może jej wyszukać.
ahaa spoko. Tak A.Cz to ja :)
 
reklama
A więc sytuacja wygląda tak. Ogolnie jak na razie jest ok, wyszło że jestem w 6 tygodniu, serduszko bije 160/min nie słyszałam więc nie wiem czy tak poprostu wpisała. Ale dała marne szanse na utrzymanie. Mnóstwo leków i mam się oszczędzać. Może się uda. Tak mi powiedział lekarz.. Nie owijał w bawełnę
 
Do góry