reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Dziewczyny mnie cos zaraz trafi, mój lekarz na nfz stiwrdzil że pęcherzyk jest za mały, w dniu usg był 6t1d, aż depresji dostaje, możecie na swoje oko coś ocenić? :( dodaje jeszcze jedno zdjęcie usg. Ostatnia miesiączka 14.08
To 6+1 jesy z Om? U mnie tez kest roznica, ponad tydzien. Tez sie stresowalam. Jak ja liczylam sobie 7 tydzien to bylo tylko przez kilka dni widać cialko zolte bez zarodka. A bylam badana 3 razy w tyg u lekarza i w szpitalu. Tydzień pozniej na obliczonym z usg tyg 6 plus cos widac było pecherzyk i zarodek i serduszko. Ja tez sie okropnie denerwowalam i dalej denerwuje, ale niestety czasu nie przyspieszysz i trzeba czekac z tydzien/ dwa na wizyte i juz będzie zarodek😍👶
 
reklama
U mnie ostatnia miesiączka 12.08 a dziś byłam na wizycie i widziałam na ekranie jak pulsuje serduszko . Wizytę miałam na czwartek ale zaczęłam delikatnie plamić i ogarną mnie strach. Gin uspokoił zapisał leki A z kruszynką wszystko dobrze.
U Ciebie też będzie wszystko dobrze ja byłam tydzień temu to nawet pęcherzyka nie było widać A dziś pełna euforia. Dodaję foto.
Jakie maleństwo. 😍
 
Jest rano. Mam dylemat czy brać euthyrox, bo tak mi niedobrze i nie wiem czy go zwrócę czy tabletka się rozpuści i wchłonie czy tylko rozpuści i wyjdzie. O mamo🙈😅
Hejka .. mi też tak niedobrze ... Tylko czekam kiedy wyskoczę z łóżka prosto do muszli... Mały już szaleje w łóżeczku a ja jak tylko podniosę głowę mam cofki 🤦
 
reklama
Do góry